GROMDA

Scarface w walce o pas GROMDY? „Nie chcę sobie tego wykrzyczeć” [WIDEO]

Sebastian „Scarface” Skiermański to jeden z zawodników GROMDY, który przez niektórych znajduje się bardzo blisko walki o pas. Co o tym myśli bijok z Aleksandrowa Kujawskiego?

Już dzisiejszego wieczoru odbędzie się GROMDA 16, podczas której nie dojdzie do wielu ekscytujących pojedynków. Na ceremonii losowania poznaliśmy pary turnieju i superfightów. Jednym z nich będzie pojedynek debiutującego „Arturo” z Sebastianem „Scarfacem” Skiermańskim.

Galę GROMDA 16 obejrzysz wyłącznie w PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami! Dostęp do gali wykupisz – TYLKO TUTAJ!

Fot. GROMDA

Scarface przed GROMDA 16: „To jest moja walka mistrzowska”

Skiermański może się poszczycić rekordem 4-1 w największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. „Scarface” to jeden z najbardziej charakterystycznych zawodników GROMDY, do tego bardzo efektownie walczący. Już od jakiegoś czasu mówi się, że przymierzany jest do roli pretendenta i walki z „Don Diego”.

Sebastian wie jednak, że od tego dzieli go jeszcze kilka zwycięstw. Skupia się przede wszystkim na najbliższym wyzwaniu, którym na GROMDA 16 będzie Arturo.

Sprawdź!  GROMDA 16. Gdzie oglądać? Transmisja PPV

On jest mistrzem i jeśli włodarze powiedzieliby, że mam walczyć z Don Diego to: OK, walczymy. Ale to nie jest tak, że ja chcę sobie wykrzyczeć walkę. Robię swoje, krok po kroku. Poprzednio walczyłem z Niemcem, teraz walczę z Arturem. Zobaczymy, co dalej. Nie chcę też za bardzo wybiegać w przyszłość, myśleć o walce o pas, bo jestem od niej daleko. Jutro jest moja walka mistrzowska, bo ja tak wewnętrznie zawsze staram się podchodzić, żeby z pełnym respektem podejść do przeciwnika i dać z siebie wszystko.

Zobacz też inne wywiady przed GROMDA 16:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.