GROMDA

Szef GROMDY szczerze o Adamku w walce legend! „Dziaduś trochę…” [WIDEO]

Mariusz Grabowski po oficjalnej ceremonii losowania przed GROMDA 16 udzielił wywiadu Fansportu TV. Szef organizacji walk na gołe pięści wypowiedział się o niedawnej walce legend, Adamek vs Khalidov.

Już dzisiejszego wieczoru odbędzie się GROMDA 16, podczas której nie dojdzie do wielu ekscytujących pojedynków. Turniej, super fighty, twarde i brutalne walki. To wszystko gwarantuje Krwawy Piątek.

Galę GROMDA 16 obejrzysz wyłącznie w PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami! Dostęp do gali wykupisz – TYLKO TUTAJ!

Fot. GROMDA

Mariusz Grabowski o walce Adamek vs Khalidov

Po ceremonii ważenia Mariusz Grabowski udzielił wywiadu kanałowi Fansportu TV. Szef organizacji GROMDA został zapytany między innymi o walkę Mameda Khalidova ze swoim dobrym znajomym, Tomaszem Adamkiem. Włodarz federacji walk na gołe pięści był jednak brutalnie szczery w swojej ocenie.

Powiem szczerze, że dziadziuś trochę zawiódł. Wiadomo, że dobrze że się to skończyło tak, jak się skończyło. Myślę, że z perspektywy czasu jakby to potrwało dłużej to mogłoby być różnie i jeszcze by były większe kontrowersje. Jeśli starczyłoby tlenu Mamedowi to Tomek mógłby mieć problemy. Widzieliśmy, że te nogi stały i wiadomo głowa chciała, ręce chciały, ale nogi stały.

Zobacz też inne wywiady przed GROMDA 16:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.