GROMDA

Brodnicka szczerze o walkach na gołe pięści! Stoczy pojedynek w GROMDZIE? (VIDEO)

Ewa Brodnicka gościła w studio FANSPORTU TV, gdzie miała okazję wypowiedzieć się na temat wiele ciekawych tematów, jak polski boks, freak fighty czy GROMDA.

Była mistrzyni świata WBO jest aktualnie zawodniczką MMA i biła się już w takich organizacjach jak High League oraz FAME. Co ciekawe, w szczerych słowach przyznała, że widzi ogromną różnicę, jeśli chodzi o podejście do treningów w tych dwóch różnych formułach.

Podkreśliła, że w przeciwieństwie do MMA trenerzy bokserscy się nie rozwijają i opowiedziała, jak wyglądały jej przygotowania – To jest zupełnie inna bajka. Niestety w boksie nie widzę, żeby coś się zmieniło – przyznała.

Poruszony został również temat jej kolejnych występów nie tylko w klatce. Została zapytana o to, czy chciałaby kiedyś spróbować swoich sił w GROMDZIE. Brodnicka oświadczyła, że nie wyklucza takiej możliwości:

– Chłopaki jednak zadają mocne ciosy. Myślę, że ja 60 kg z jakąś dziewczyną, to wszystko w zależności od tego za ile, jaka byłaby promocja. Może i szkoda zdrowia, musiałabym się poważnie nad tym zastanowić, ale jeszcze takiej propozycji nie było.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.