High League

„Scarface” twierdzi, że przez „Ferrariego” przegrał walkę na High League: „P**dę darli pod oktagonem. Odpłacę mu się za to”

Już we wrześniu na High League 4 dojdzie do pojedynku, w którym wyjaśniony zostanie głośny konflikt pomiędzy Pawłem Bombą i Amadeuszem Roślikiem.

W ostatnim czasie jest to najgłośniejszy konflikt we freak fightach. Zawodnicy nie szczędzą sobie mocnych słów i kilkukrotnie dochodziło pomiędzy nimi do awantury. Ostatecznie dogadali się i wyjaśnią wszystko w klatce High League.

Amadeusz „Ferrari” zdradził, że na pojedynku zarobi ogromne pieniądze. W jednym z wywiadów zdradził, że będzie to ponad 500 tysięcy złotych.

„Scarface” o porażce w debiucie

Roślik jest dużym faworytem tego pojedynku, gdyż ma na swoim koncie znacznie więcej walk. Dla Bomby będzie to dopiero drugie starcie w klatce. W debiucie zmierzył się „Tarzanem” i został znokautowany w kilkanaście sekund. Co ciekawe, za swoją porażkę obwinia właśnie Amadeusza „Ferrariego”.

W ostatnim wywiadzie dla TVreklama przyznał: 

– Mam prywatny problem, przez to, że stali i pi*dę darli, zorali mi głowę i moja pierwsza walka wyszła, jak wyszła. Więc mam do niego poważny problem. Walka, a spotykanie koło pióra mi latało, a poza tym to było specjalnie dla ściemy, żeby zepsuć mi głowę. Trudno, żeby nie zepsuło, jak idziesz do oktagonu i widzisz swoją byłą z tym frajerem drącym pi*ę przeciwko tobie, frajerski numer. Frajerski numer, farmazon jest frajerem i odpłacę mu się za to w oktagonie.

Kursy bukmacherskie na walkę „Ferrari” vs Bomba

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Denis Załęcki zawalczy z "DON DIEGO" na gali HIGH League 3! Hitowa walka potwierdzona.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.