MMA

Sarara wraca do akcji! Już w sobotę walka K-1 w małych rękawicach!

Tomasz Sarara już za kilka dni powróci do akcji i stoczy kolejny pojedynek. Będzie bohaterem main eventu nowej organizacji Strike King.

Zawodnik z Krakowa w sobotę zawalczy w kolejnej federacji. W ostatnim czasie zaliczył 2-letnią przygodę z KSW, po czym przeszedł do freak fightów. W Clout MMA stoczył dwa pojedynki, najpierw pokonał Jaya Silvę, a następnie zremisował z Dawidem Załęckim.

Sarara w Strike King jest nie tylko fighterem, ale również jednym z włodarzy. Razem z Bartoszem Batrą postanowił stworzyć nowy projekt, w którym starcia będą odbywały się na zasadach K-1, ale w małych rękawicach, aby zwiększyć zainteresowanie kibiców.

Podczas pierwszej edycji dojdzie do 4-osobowego turnieju, walki Wacha ze Słodkowskim czy Szadzińskiego z Rajewskim. W main evencie do akcji powróci sam Sarara, który zmierzy się z 20-letnim Alinem Nechitą, reprezentantem rumuńskiego klubu Tornado Fight Gym.

Nechita to młody zawodnik, który ma na swoim koncie dopiero osiem pojedynków. Jest jednak niepokonany, a cztery starcia zwyciężał przed czasem. Ponadto zdobył mistrzowski tytuł organizacji Colosseum Tournament.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.