FAME MMA

Sarara mocno o Szelidze: „Dla takich osób drzwi powinny być zamknięte w życiu społecznym”

Tomasz Sarara wypowiedział się na temat głośnej w ostatnim czasie afery dotyczącej zawodnika federacji FAME Piotra Szeligi.

Kilka tygodni okazało się, że „Szeli” jest w związku z żoną swojego byłego trenera Rafała Antończaka, na którego leczenie sam zbierał pieniądze. Kiedy sprawa wyszła na jaw, freak fighter od razu stwierdził, iż Antończak nie jest nawet jego kolegą i nie widzi nic złego w swojej postawie.

Kibice jednak szybko przypomnieli wcześniejsze jego wypowiedzi. Szeliga m.in. mówił o tym, że traktuje trenera jak ojca. Podczas konferencji dodał też, że ma nadzieje, iż ten będzie z niego dumny, gdy wróci do zdrowia.

Fani ostro zareagowali na zachowanie freak fightera, dając jasno do zrozumienia co myślą na ten temat. Na Szeligę spadła ogromna fala krytyki, został wyrzucony z Artnoxu, a trener Mateusz Kubiszyn zakończył z nim współpracę.

Teraz przy okazji wywiadu na kanale Duży w Maluchu o całą sytuację zapytany został Tomasz Sarara, który przyznał, że Szeliga powinien ponieść konsekwencje swoich działań:

Sprawdź!  Tańcula o zwycięstwie Murańskiego: "Typowałem, że wygra. Mówiłem Alanowi, żeby nie lekceważył..."

– Jeżeli to naprawdę jest twój kolega, to swoje życie trzeba w sporej części poświęcić, żeby mu pomóc. Chyba nie na taką pomoc liczył, że Szeliga wyjął mu jego żonę, już pomijając żonę, która jest niewiele lepsza od Szeligi.

– (…) Taka sytuacja nie może mieć miejsca. Uważam, że dla takich osób drzwi powinny być zamknięte w życiu społecznym, więc zamknięte wszędzie. Nie możesz walczyć we freakach, jeżeli ktoś nie potrafi zachować najbardziej podstawowych elementarnych zasad. Mówimy o najbardziej podstawowych zachowaniach, które potrafi dziecko.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.