FAME MMA

Mocny konflikt „Nitro” z „Boxdelem”! Włodarz odpowiada na kontrowersyjne słowa: „Nie rób z siebie gangstera, bo ci się to odbije czkawką”

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o pojedynku, jaki zaproponował Sylwester Wardęga z Sergiuszem Górskim. Po ostatnim konflikcie nie wiadomo jednak, czy „Nitro” będzie chciał jeszcze zawalczyć w FAME.

Dotychczas „Nitro” stoczył w największej polskiej federacji freakowej dwa pojedynki. Najpierw przegrał z „Unboxallem” przez decyzję sędziów. Do walki wchodził jako wielki faworyt, jednak w klatce nie pokazał się z dobrej strony. Następnie błyskawicznie został rozbity przez „Xayoo”.

Mimo porażek w kiepskim stylu „Nitro” ma za sobą rzeszę fanów, która chciałaby jeszcze raz zobaczyć go w klatce. Ten jednak nie jest w najlepszych federacjach FAME. Wszystko zaczęło się jeszcze od konfliktu z rodziną Murańskich. Wydawało się, że freak fighter nie będzie zainteresowany dalszymi pojedynkami, jednak Sylwester Wardęga zaproponował, że zmierzy się z Górskim, jeśli Jacek Murański zostanie usunięty z federacji.

Mocny konflikt pomiędzy „Boxdelem” i „Nitro”

Teraz jednak ponownie konflikt się zaostrzył i padło wiele mocnych słów ze strony „Nitro” i „Boxdela”. Włodarz FAME postanowił na swoich social mediach odpowiedzieć na live’a podczas którego był mocno obrażany i napisał:

Sprawdź!  FAME 18. Najpierw Błoński i Dubiel, później Mayweather! Ferrari odpala się na konferencji

Nitro zamknij mordę cieciu bo sam się wtedy zachował jak pajac, rzuciłeś piłką w tył głowy zawodnikowi z mojej drużyny przed meczem. Jesteś tchórzem i na żywo jesteś miekka faja. Ś***ć – nawiązując do sytuacji z gali Move Federation.

Następnie w komentarzach „Nitro” nie szczędził ostrych słów. Całą sprawę „Boxdel” podsumował nagraniem, jakie opublikował na swoim kanale YouTube. Odniósł się m.in. do fragmentu z live’a i kontrowersyjnej wypowiedzi Górskiego:

Uwielbiam takich ludzi. Każda osoba, której się wydaje, że będzie moją ksywką mordę sobie wycierać. Chuj ci w dupę. Jak jesteś za duży, to cię kurwa zastrzelę i tyle. Skończyło się kurwa – takie słowa wypowiedział były zawodnik FAME na jednej ze swoich transmisji.

Raczej nikt nie wziął jego słów na poważnie, jednak włodarz FAME postanowił dać mu dobrą radę, aby ten nie zgrywał w sieci gangstera, gdyż może to kiedyś się źle skończyć:

Na początku chcę nawiązać do shota, w którym zacząłeś coś gadać o tym, że jak ktoś jest większy od ciebie, to go zastrzelisz. Niezależenie, czy powiedziałeś to w żartach, emocjach, czy miałeś jakikolwiek inny sposób. Masz szczęście, że mam do ciebie resztki sympatii. Wczoraj jak ty leciałeś ze mną od grubasów, fałszywców i najgorszego zła. Ja zamiast odpowiadać, tłumaczyłem ludziom, którzy do mnie zadzwonili całą twoją postać.

Że to twoja kreacja, że nigdy byś czegoś takiego nie zrobił. Pech chciał, że trafili na tego shota. Nie rób z siebie gangstera, to jest dobra rada ode mnie, bo ci się odbije czkawką, jak spotkasz kogoś, kto nie rozumie twojego humoru.

Poniżej znajdziesz shota, do którego nawiązał „Boxdel”:

Źródło: Twitter/YouTube

Sprawdź!  Mocne zapowiedzi Ferrariego przed FAME 18: "Przemielę ich! Zobaczycie dwie..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.