Clout MMA

Tomasz Sarara o postawie Denisa Załęckiego: „Mógłby zyskać, gdyby wziął się za robotę, a mniej za gadanie”

Tomasz Sarara w ostatnim wywiadzie został zapytany o Denisa Załęckiego. Przyznał, że śledzi jego konflikt z Danielem Omielańczukiem.

W ostatnim czasie „Bad Boy” musi mierzyć się z dużą krytyką ze strony kibiców. Fanom freak fightów mocno nie spodobała się sytuacja z konferencji Clout MMA, podczas której zaatakował przyszłego rywala i rzucał w jego stronę obraźliwe słowa.

Postawa zawodnika z Torunia została mocno skrytykowana. Głos zabrały także osoby ze środowiska freakowego, które wbiły szpilki w Denisa. Tym razem o komentarz zapytany został Tomasz Sarara, który pojawił się na kanale Duży w Maluchu.

Przyznał, że jest zawiedziony postawą Załęckiego. Podkreślił, że Denis mógłby zyskać w oczach kibiców, gdyby bardziej skupił się na samych walkach, a mniej na medialnych konfliktach:

– Teraz jest moda na to, że wszyscy jadą po Denisie, że jest zły, bo nie zachował się w taki czy taki sposób. Mnie też rozczarował, ale to nie powód, żebym się musiał obrażać, żebym z nim nie rozmawiał, żebym nie gadał. Nie podobają mi się jego zachowania.

– Śledzę mniej więcej ten konflikt, powiedzmy, że Denis jest dużo bardziej toksyczny, niż Daniel. Daniel jest bardzo pozytywny. Troszeczkę to śledzę i myślę, że Denis mógłby zyskać w oczach ludzi, gdyby wziął się za robotę, a mniej za gadanie. Nie podobało mi się też zachowania w walce bokserskiej, kiedy zaczął kopać. Było to najmanowe. Wszyscy wiemy, że Najman też w walce bokserskiej potrafi kopać.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Sprawdź!  Załęcki chce rewanżu z Don Diego! Zamierza odegrać się na Kubiszynie! [WIDEO]

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.