FAME MMA

Rozpara zabrał głos po wymianie zdań z Wardęgą! Wyjaśnia, dlaczego zareagował [WIDEO]

Krzysztof Rozpara udzielił wywiadu na kilka godzin przed zbliżającym się jubileuszowym wydarzeniem federacji FAME 20. Miał okazję odpowiedzieć na ostatnie pytania przed rozpoczęciem gali.

Były prezes FAME wywołał wczoraj niemałe zamieszanie. Podczas programu F2F został bowiem poproszony o to, żeby opisać kulisy negocjacji z Sylwestrem Wardęgą. YouTuber był otwarty na to, by poprosić go o komentarz, jednak spodziewał się całkiem innej wypowiedzi ze strony Rozpary.

Włodarz federacji potwierdził bowiem, że Wardęga próbował podbijać stawkę, wykorzystując zasięgi, jakie udało mu się uzyskać za sprawą afery Pandora Gate – Nie mogę powiedzieć, że handlowałeś Pandorą, natomiast rozmawialiśmy o tym i mówiłeś, że teraz masz znacznie większe wyświetlenia. rozmawialiśmy o twoich zasięgach i to ty podkreślałeś, jaka jest teraz twoja wartość.

W sieci zawrzało, a wiele osób skrytykowało Wardęgę. Zarówno Internauci, jak i m.in. „Don Kasjo” uważają, że ten nie spodziewał się, że federacja w ogóle zabierze głos. Całą sprawę skomentował sam Rozpara, który rozmawiał z fansportu.pl i ma podobne zdanie:

Sprawdź!  Kubiszyn zabrał głos w sprawie FAME 20! Wiemy, z kim może zawalczyć! [WIDEO]

Myślę, że Sylwester nie zakładał, że wymusi na nas reakcję. Raczej się tego nie spodziewał. No ja powiedziałem po prostu, jak to faktycznie wyglądało i tylko tyle – przyznał, po czym potwierdził, że wyświetlenia po Pandora Gate były kartą przetargową w negocjacjach – Zasięgi i wyświetlenia są zawsze argumentem influencerów do wyjaśnienia dlaczego takie, a nie inne stawki. Tak to się odbywa.

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.