FAME MMA

Rzecznik zabrał głos przed FAME 20! Zapowiada zmiany i kary dla zawodników [WIDEO]

Rzecznik federacji FAME zabrał głos na kilka godzin przed rozpoczęciem jubileuszowej gali. Zdradził, że organizacja planuje wprowadzić zmiany.

W rozmowie z fansportu.pl Michał Jurczyga poruszył wiele ciekawych tematów. Poza galą FAME 20 zabrał głos w kwestii rozmów z Mariuszem Pudzianowskim. Dał do zrozumienia, że angaż „Pudziana” nie jest łatwą sprawą i mógłby okazać się klapą zarówno dla federacji, jak i samego zawodnika.

Wyjaśnił również, jakie federacja ma podjąć kroki po ostatniej konferencji. Doszło na niej do zbyt dużej awantury, podczas której freak fighterzy nawzajem obrażali nie tylko siebie, ale także swoje rodziny i najbliższych.

Jurczyga zapowiedział, że zostaną wyciągnięte konsekwencje, a także wprowadzone zmiany. Jako jedną z nich wymienił możliwość wyłączania mikrofonu zawodnikom, którzy nie potrafią nad sobą zapanować:

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.