Boks

Różański odpowiada na zaczepki Szpilki: „Nie chcę brać udziału w takich gierkach. Nie chcę tego nawet określać, bo musiałbym użyć brzydkich słów”

Łukasz Różański w wywiadzie dla portalu Super Express skomentował zaczepki ze strony swojego rywala Artura Szpilki, które jakiś czas temu pojawił się na Twitterze.

30 maja w najbliższą niedzielę zawodnicy staną do walki o pas WBC International w kategorii bridger. Starcie będzie main eventem gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie.

Jakiś czas temu pomiędzy zawodnikami doszło do wymiany zdań w Internecie po tym, jak na Twitterze KBN pojawiło się nagranie, którego głównym bohaterem jest Artur Szpilka. Pięściarz w wypowiedzi skierowanej do rywala zapytał – Łukasz, chcesz mieć dzieci po championach? Call me.

Różański nie pozostawił tego bez komentarza i nawiązał do słynnej „afery końskiej” – Artur, zrobisz to przez reklamówkę, jak gościowi na kadrze.

– I właśnie skończyły się sentymenty… Chciałeś, to będziesz mieć high-life… – odpowiedział Szpila.

ŁUKASZ RÓŻAŃSKI O ZACZEPKACH ARTURA SZPILKI

Słowa Artura Szpilki zostały skomentowane przez Różańskiego w wywiadzie dla Super Express – Nie chcę się wypowiadać na temat tego pana. Nie interesuje mnie to, co robi, jak spędza ostatnie dni przed walką, itd. Jego sprawa, ja nie zaprzątam sobie tym głowy.

– To było bardzo słabe i na tym ten temat powinniśmy zakończyć. Nie chcę brać udziału w takich gierkach. Nie chcę tego nawet określać, bo musiałbym użyć brzydkich słów. Po prostu przegięcie, ja mu odpowiedziałem i tyle – dodał.

Sprawdź!  Szczerze wyznanie Artura Szpilki: "Nie kryję, że było ciężko. Nie wiem, czy to była depresja, czy nie, ale..."

– Ja się nastawiam wyłącznie na niedzielę i walkę. Większość kibiców, którzy pojawią się w hali, będzie trzymać kciuki za mnie. Chcę się pokazać z jak najlepszej strony i udowodnić, że w Rzeszowie też można odpowiednio przygotować się do takiego pojedynku. Plan jest prosty, wychodzę na ring, wygrywam, a potem jadę z dziewczyną na zasłużone wakacje – zakończył.

KURSY BUKMACHERSKIE NA WALKĘ SZPILKA VS RÓŻAŃSKI

Artur Szpilka jest skazywany na porażkę. Czy słusznie? Naszym zdaniem niekoniecznie, dlatego warto tutaj pokusić się oto, że jednak Artur wygra – jeśli nie przez nokaut, to przez decyzję.

Kursy:
Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.25
Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.55

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

—>Obstaw galę KBN 15 bez ryzyka do 200 zł <—

Źródło: Super Express

Sprawdź!  Michał Cieślak w nowej grze bokserskiej? Jest na to realna szansa

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *