FAME MMA

Federacja FAME nie jest zainteresowana Załęckimi! Boxdel wyjaśnia!

Gdzie zawalczy Denis Załęcki, który niedawno zapowiedział wielki powrót? Okazuje się, że zostały mu do wyboru dwie freakowe organizacje.

„Bad Boy” był jedną z największych gwiazd High League i miał na celowniku kilka głośnych pojedynków. Mówił m.in. o starciu z Danielem Omielańczukiem, Denisem Labrygą, „Don Kasjo” czy rewanżu z Mateuszem Kubiszynem. Sytuacja jednak mocno się zmieniła.

Sam Denis aktualnie wraca do formy po operacji, natomiast organizacja High League zawiesiła działanie. W jej miejsce bardzo szybko powstało Clout MMA i zapewne część freak fighterów zawalczy dla federacji, której twarzą jest Lexy Chaplin oraz Sławomir Peszko.

Jak jednak potwierdzili sami włodarze, również FAME i Prime spróbują wykorzystać sytuację i zakontraktować nowych zawodników. Wielu kibiców jest ciekawych, gdzie walczyć będzie Denis i wygląda na to, że możemy zobaczyć go właśnie w Clout MMA.

Z włodarzem Prime MMA Kasjuszem Życińskim jest bowiem skonfliktowany, natomiast „Boxdel” oświadczył, że FAME nie jest zainteresowane pozyskaniem tego zawodnika. Gdy podczas jednego z live’ów Sylwester Wardęga zapytał o to, gdzie zawalczy Załęckie, w odpowiedzi usłyszał:

Sprawdź!  Mateusz Murański będzie miał problemy. Właściciel FAME MMA wyjaśnia: "Złamał zakaz. Odpowiednie kroki zostaną podjęte"

– W FAME na pewno nie. My mamy statement ten na temat środowisk kibicowskich.

Następnie sam Wardęga dopowiedział – Więc albo pójdzie do Lexy, albo pójdzie do Prime. Chyba że coś jeszcze powstanie.

Na kolejnej transmisji na żywo padło pytanie od widza o angaż Denisa lub jego ojca w FAME, a „Boxdel” jedynie potwierdził swoje słowa – Nie planujemy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.