KSW

Okniński chce głośnych nazwisk dla swojego zawodnika! „Możemy z Pudzianem, Szpilką, Wrzoskiem”

Trener Mirosław Okniński zabrał głos w sprawie przyszłości swojego podopiecznego Kamila Mindy, który w ostatnim czasie zyskał sporą rozpoznawalność.

O mnie zrobiło się głośno za sprawą konfliktu z „Apteką”, który zapowiadał, że brutalnie rozprawi się z reprezentantem Akademii Sportów Walki Wilanów. Kiedy jednak doszło do pojedynku na WOTORE, nie wyprowadził nawet celnego ciosu i został brutalnie zmiażdżony przez Mindę.

Fani pytają o kolejnych przeciwników dla tego zawodnika i są ciekawi, czy jest szansa na jego angaż w KSW. W rozmowie z fansportu.pl trener Okniński przyznał jednak, że interesują ich przede wszystkim głośne starcia.

Jeśli chodzi o KSW to celują w bardziej medialne nazwiska jak Artur Szpilka, Mariusz Pudzianowski czy Arkadiusz Wrzosek. Trener podkreślił jednak, że jego zawodnik dostaje lepsze propozycje z innych federacji i raczej szybko nie zobaczymy go w największej polskiej organizacji MMA.

– Wygrana z Kitą nam daje bardzo dużo w środowisku MMA sportowym, które jest bardzo małe. Jest bardzo, bardzo dobrym zawodnikiem… No my chcemy medialnych walk. Możemy z Pudzianowskim, możemy z Wrzoskiem, z takimi zawodnikami. Możemy rewanż z Moznym.

– My z Kitą na pewno byśmy nie chcieli. Mamy lepsze propozycje, lepiej płatne i do KSW nie pójdziemy. Jeśli dostaniemy dobre oferty z KSW, typu walka z Pudzianem, Szpilką, czy nawet z Moznym, to tak, z Wrzoskiem. Ale nie z Kitą.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.