GROMDA

Ring girl odchodzi z GROMDY po głośnym trailerze! „Nie tylko ja stamtąd zniknę. Też się zgłaszałam na ten klip, ale…”

Jedna z ring girls GROMDY postanowiła odejść z organizacji po ostatnim trailerze. Przyznała, iż nie żałuje, że nie znalazła się w zapowiedzi nadchodzącej gali.

Nikt nie spodziewał się, że po materiale promującym piątkowe wydarzenia dojdzie do tylu kontrowersji. Najpierw nagranie zebrało masę krytycznych komentarzy. Internauci nie szczędzili ostrych słów zarówno w social mediach, jak i w serwisie YouTube.

Kontrowersje po zapowiedzi GROMDA 8

Co ciekawe, zauważyli również, że pod trailerem zaczęły pojawiać się fałszywe komentarze i wszystkie z nich były pozytywne. Kiedy kibice zwracali na to uwagę, ich wpisy były usuwane. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj – GROMDA kupiła komentarze pod kontrowersyjnym zwiastunem? Prawdziwi kibice chcą wyjaśnień! „Dlaczego macie fejkowe komentarze?”

To jednak dopiero początek. Niespodziewanie z GROMDY odszedł Mateusz Borek. Podjął taką decyzję ze względu na fale krytyki i rzekome pomówienia pod jego adresem. W tej sprawie na oficjalnym profilu federacji pojawiło się oświadczenie, w którym możemy przeczytać:

– Z uwagi na to, że udział Mateusza Borka wywołał w pewnych środowiskach negatywne komentarze i szereg pomówień w stosunku do jego osoby, informujemy, że Mateusz Borek zdecydował wycofać się z projektu GROMDA. Dziękujemy Mateuszowi za dotychczasową współpracę, pomoc i okazane wsparcie.

Decyzji Mateusza Borka nie rozumie wielu kibiców. Część z nich podejrzewa, że powód odejścia dziennikarza z GROMDY może być inny, niż krytyka Internautów, którym nie spodobała się kontrowersyjna zapowiedź.

Sprawdź!  Mateusz Borek komentuje falę krytyki po zapowiedzi GROMDY! "Nie zrozumiano przekazu. Nigdy nie traktowałem kobiet przedmiotowo"

Całe oświadczenie GROMDY znajdziecie tutaj – Mateusz Borek odchodzi z GROMDY! Organizacja wydała oświadczenie po kontrowersyjnym trailerze!

Ring girl odchodzi z GROMDY

Borek to nie jedyna postać, która odchodzi z federacji. Na taki krok zdecydowała się również ring girl Julianna Kieraś. Za pośrednictwem swoich social mediów w odpowiedzi na pytania fanów, przekazała że więcej nie pojawi się na gali GROMDA i nie żałuje swojej decyzji. Dodała również, że nie jest jedyną osobą, która wycofa się ze współpracy z organizacją.

– Nie będzie mnie już na GROMDZIE.

– Trudno. Nie żałuję, nie tylko ja stamtąd zniknę.

Odniosła się również do trailera, w którym chciała wystąpić. Podkreśliła, że nie żałuje tego, iż nie pojawiła się w nagraniu. Przytoczyła także słowa, które padają w kontrowersyjnym materiale i zapytana o decyzję Mateusza Borka odparła:

– Nie wiem, nie będę się wypowiadała za kogoś. Portale plotkarskie piszą, że poszło o aferę z klipem, jak było naprawdę, nie wiem. Też się zgłaszałam na ten klip, ale po publikacji nie żałuję, że mnie tam nie było. Przesada. „Kur*a zawsze będzie ku*wą” i coś prawdy w tym jest, patrząc od strony kuchni.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Fantastyczne zwycięstwo "Brodacza"! Rozbija "Niedźwiedzia" po brutalnej 5-rundowej walce!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.