KSW

Linkiewicz zabrała głos w sprawie sparingu z Karoliną Owczarz. Zawodniczka KSW odpowiada! „Zabawna jest próba…”

Już 26 marca na gali FAME MMA 13 w Gliwicach do klatki największej freakowej organizacji powróci Marta „Linkimaster” Linkiewicz. Jej rywalką będzie Karolina „Way Of Blonde” Brzuszczyńska. Linkiewicz przeszła ogromną metamorfozę i postawiła na sport ciężko przygotowując się do swoich kolejnych walk. Tym razem postanowiła opowiedzieć o sparingach z zawodniczką KSW. Pojawiła się odpowiedź!

Marta Linkiewicz w FAME MMA stoczyła już 5 walk. Linkimaster pokonała przed czasem Martę Rentel i Monikę Godlewską, a z Zusje wygrała przez decyzję sędziów. W ostatniej walce na FAME MMA 10 pokonała natomiast również przez decyzję Kamilę Wybrańczyk, czyli narzeczoną Artura Szpilki.

Zawodnika ma na swoim koncie tylko jedną porażkę. Linkiewicz została pokonana jedynie przez Anielę „Lil Masti” Bogusz, aktualną gwiazdę organizacji HIGH League.

Tym razem przyjdzie się jej zmierzyć z Karoliną Brzuszczyńską znaną jako „Way of Blonde”. Niepokonana zawodniczka w swojej karierze stoczyła łącznie 3 pojedynki pokonując Patrycję Zahorską, Annę Andrzejewską oraz Patrycję Wieję.

Galę FAME MMA obstawicie tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

Sprawdź!  Wyniki i relacja na żywo gali KSW 62: Szymon Kołecki vs. Akop Szostak

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

Kursy na walkę Linkiewicz vs Brzuszczyńska

Linkiewicz o sparingach z Karoliną Owczarz

Linkiewicz gościła ostatnio w programie „CAGE” realizowanym przez FAME MMA. W trakcie jego trwania została zapytana o kwestie sparingów i wspólnych treningów z zawodniczką KSW, Karoliną Owczarz.

„Linkimaster” przyznała, że sparowała z Owczarz i walczyła z nią jak równa z równą.

„Sparowałam raz z Karoliną Owczarz.” – powiedziała.

Dodając – „Wynik naszego sparingu, uważam, że Karolina jako sportowiec zasługuje na szacunek. Ona swoje przetrenowała. Bardzo dobrze pokazała się na naszym sparingu. Nie zakończył się poddaniem, nie zakończył się nokautem, więc naprawdę było fajnie. Walczyłam jak równa z równą. Z całym szacunkiem dla Karoliny oczywiście.” – powiedziała w cage’u przed FAME MMA 13 Marta Linkiewicz.

Owczarz odpowiada

Na swoich mediach społecznościowych Q&A przeprowadziła Karolina Owczarz, która odpowiadała na pytania od fanów. Jeden z kibiców spytał – „Linkiewicz mówi, że Cię dominowała. Prawda to?”

Zawodniczka KSW najpierw odpisała wymownym „xD”, następnie komentując całą sytuację – „Nie no tak na serio, to beka i najbardziej ciesze się, że śmiejecie się z tego razem ze mną. Zabawna jest próba budowania pozycji sportowej jedną rundą, w której po prostu chodziłyśmy sobie dookoła siebie i przez 3 minuty nie działo się nic. Teraz już bym wiedziała, że luźna runda może budzić złudzenia, ale następnego razu już nie będzie.”

Następnie Owczarz odniosła się do samego pytania, które zostało źle sformułowane, ponieważ Linkiewicz nigdzie nie powiedziała, że „dominowała” w walce.

Sprawdź!  Mamed vs. "Pudzian" w tym roku?! "W moim idealnym świecie, najpierw..."

I tak wiem, że nie padły nigdzie konkretnie takie słowa. Chodzi o jakąś chorą otoczkę z każdej ze stron, po 3 minutach sparingu. Koniec tematu.” – zakończyła.

Walka Linkiewicz z Karoliną Brzuszczyńską odbędzie się już 26 marca na FAME MMA 13.

FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Na FAME MMA 13 nie zabraknie też wielkich gwiazd federacji! W końcu dojdzie do kolejnej walki “Ferrari” vs. “Polak”. Okaże się, czy zawodnicy w końcu zakopią topór wojenny, czy ich konflikt nadal będzie trwał. W co-main evencie natomiast spotkają się byli reprezentanci KSWPaweł „Popek” Mikołajuw podejmie Normana „Stormin” Parke’a!

Karta walk

Walka wieczoru:

  • Sergiusz „NITROZYNIAK” Górski vs Paweł „UNBOXALL” Smektalski

Pozostałe walki:

  • Paweł „Popek” Mikołajuw vs Norman „Stormin” Parke
  • Amadeusz „FERRARI” Roślik vs Adrian „POLAK” Polański
  • Karolina „WAY OF BLONDE” Brzuszczyńska vs Marta „LINKIMASTER” Linkiewicz
  • Robert „SUTONATOR” Pasut vs Jakub „JAPCZAN” Piotrowicz
  • Paweł „PONCZEK” Sikora vs Dawid Malczyński
  • Piotr „SZELI” Szeliga vs Gabriel „ARAB” Al-Sulwi
  • Mariusz „HEJTER” Słoński vs Rafał „TAKEFUN” Górniak
  • Patryk „PATRYKOS” Domke vs Kuba „KUBA POST” Post
Sprawdź!  KSW nie było w stanie znaleźć rywala? Soldić wyjaśnia, dlaczego nie stoczył ostatniego pojedynku!

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.