GROMDA

Mateusz Borek odchodzi z GROMDY po kontrowersyjnym trailerze! Jest oświadczenie organizacji! „Dziękujemy Mateuszowi za…”

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! W wyniku kontrowersji związanej z zapowiedzią nadchodzącego wydarzenia w organizacji GROMDA doszło do sporych zmian.

Już w ten piątek największa polska federacja walk na gołe pięści powróci z ósmą galą. Ponownie na fanów krwawych pojedynków czeka turniej oraz dodatkowe superfighty. Do akcji powrócą zawodnicy znani z poprzednich edycji, ale pojawi się także wielu debiutantów.

Galę GROMDA obstawisz wyłącznie u bukmachera BetClic. Rejestrując się – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

Kontrowersyjny trailer GROMDA 8

Podobnie jak w przypadku poprzednich gal, również i tym razem do sieci trafiło nagranie promujące wydarzenie. Wcześniej jednak materiały GROMDY zbierały głównie dobre opinie klimatycznych zapowiedzi.

Tym razem jest inaczej i organizacja z całą pewnością nie była przygotowana na takie reakcje. Nie tylko na YouTube, ale również w social mediach zwiastun jest bardzo mocno krytykowany. Kibice stwierdzili nawet, że już lepiej wypadła promocja organizacji MMA-VIP, która miała poważne problemy po tym, jak podjęła współpracę z byłym gangsterem Andrzejem „Słowikiem” Zielińskim.

Sprawdź!  Nadchodzi GROMDA Beach! Walki na gołe pięści w wakacyjnej edycji!

To jednak nie koniec kontrowersji. Pod nagraniem zaczęły pojawiać się pozytywne komentarze publikowane z fałszywych kont. Jednocześnie, kiedy prawdziwi kibice chcieli w tej sprawie wyjaśnień, ich wpisy były szybko usuwane.

Więcej o fałszywych komentarzach znajdziesz tutaj – GROMDA kupiła komentarze pod kontrowersyjnym zwiastunem? Prawdziwi kibice chcą wyjaśnień! „Dlaczego macie fejkowe komentarze?”

Odpowiedź Mateusza Borka na krytykę

Ostre słowa zostały również skierowane bezpośrednio do samego Mateusza Borka, który jest jednym z właścicieli organizacji. Dziennikarz w jednym z ostatnich wywiadów odpowiedział na oskarżenia zaadresowane przez Internautów:

– Dostaję w głowę ja i moja rodzina. Rozumiem, że to się komuś może nie podobać. Ktoś uważa, że to jest tandetne, banalne, niefajne, źle zmontowane, zbyt dużo jest nagości (…).

Nigdy nie byłem seksistą, nigdy nie traktowałem kobiet przedmiotowo. Byłem wychowany w normalnej, katolickiej rodzinie. Mama i tata nauczyli mnie szacunku do drugiego człowieka, do kobiety. Jestem kompletnie innym człowiekiem, niż ktoś próbuje to przedstawić.

Oświadczenie organizacji i odejście Borka z GROMDY

W związku z krytyką Mateusz Borek podjął kroki, jakich nikt się nie spodziewał. Na oficjalnym profilu organizacji pojawiło się oświadczenie, w którym wyjaśniono, że trailer nie miał na celu nikogo obrazić.

Sprawdź!  Don Diego czekał do samego końca! Szef GROMDY komentuje negocjacje z FAME [WIDEO]

Ze względu na rzekome pomówienia Borek postanowił jednak zrezygnować z udziału w projekcie, jakim jest GROMDA i odchodzi z organizacji. Więcej informacji znajdziecie w oficjalnym oświadczeniu poniżej:

„Niniejsze oświadczenie jest publikowane w związku z prowadzoną w przestrzeni medialnej dyskusją na temat charakteru opublikowanego przez nas materiału wideo- trailera promującego najbliższą galę GROMDA 8 oraz udziału w tej produkcji osoby Mateusza Borka.

W związku z burzliwym odbiorem przez część osób, wyprodukowanego przez nas materiału wideo, chcielibyśmy kategorycznie zaznaczyć, że nie miał on na celu nikogo obrażać.

Nie można zapominać, że materiały promocyjne tego rodzaju wydarzeń z założenia posługują się określoną formą i przekazem. Wszystkie sceny czy kwestie wypowiadane przez osoby biorące udział w trailerze są oczywiście fikcją i stanowią wyłącznie wyraz realizacji zaplanowanego scenariusza. Z założenia twórców mocny przekaz oraz przerysowany charakter materiału przedstawia specyficzny męski świat i panujące w nim zasady.

Jednak, z uwagi na to, że udział Mateusza Borka wywołał w pewnych środowiskach negatywne komentarze i szereg pomówień w stosunku do jego osoby, informujemy, że Mateusz Borek zdecydował wycofać się z projektu GROMDA. Dziękujemy Mateuszowi za dotychczasową współpracę, pomoc i okazane wsparcie.

GROMDA to projekt, który od początku powstania budzi wielkie emocje. Walki na gołe pięści to temat szeroko komentowany. Tego rodzaju forma rywalizacji ma co raz to większą rzeszę kibiców. Realizowany przez nas projekt od początku budzi kontrowersje, ale i jednocześnie szerokie uznanie fanów i zawodników.

Już w piątek, czyli 18 marca będziemy mieli okazję zobaczyć kolejną odsłonę gali. Mocno obsadzony turniej i wyjątkowe super fighty. Uwaga, nokauty gwarantowane.”

Źródło: Facebook

Sprawdź!  "Różal" o walce na Colosseum 2: "Kto by nie chciał. Stary kruk nie zapomina jak się lata"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.