UFC

Rewanż Makhachev – Oliveira już w styczniu? Mocny komentarz menedżera Islama!

Zza Oceanu docierają nowe informacje dotyczące gali UFC 297. W styczniu 2024 roku miałoby dojść do nieodbytego rewanżu Makhachev vs Oliveira 2 o pas wagi lekkiej. Doniesienia te storpedował wręcz menedżer dagestańskiego mistrza.

Do tego pojedynku miało przed kilkoma tygodniami na UFC 294. Charles Oliveira zmuszony był jednak wycofać się z powodu poważnego rozcięcia łuku brwiowego. Jego miejsce zajął Alexander Volkanovski, który przegrał przez KO już w 1. rundzie.

Ariel Helwani przekazał na X’ie (dawniej Twitter), że zaległy rewanż „do Bronxa” z Islamem Makhachevem może się odbyć w styczniu przyszłego roku podczas UFC 297. Jak podaje dziennikarz takie plany ma UFC, choć nic żadne umowy nie zostały jeszcze podpisane.

Obecny plan zakłada – choć nic nie zostało jeszcze sfinalizowane, – że walką wieczoru UFC 297 będzie Makhachev x Oliveira 2. Nic nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, ale do tej gali ma dojść 20 stycznia w Toronto. Oryginalny plan zakładał Volkanovski x Topuria, ale to starcie przesunięte będzie na lutowe PPV.

Plotki te bardzo szybko zdementował Ali Abdelaziz. Menedżer między innymi Islama Makhacheva storpedował zarówno informacje przekazane przez dziennikarza, jak i samego Helwaniego.

Sprawdź!  Teixeira zamierza znokautować Błachowicza! "Będzie obawiał się parteru. Poczuje wielką brazylijską siłę"

Walka Makhacheva z Oliverą w styczniu to fake news. Ludzie, nie słuchajcie kogoś, kto nawet nie dostaje akredytacji na wydarzenia UFC. Fake newsowa dz…ka. Charles Oliveira na nic nie zasłużył. Następny w kolejce jest Justin Gaethje.

Warto wspomnieć, że zdaniem mistrza wagi lekkiej Brazylijczyk faktycznie nie zasłużył sobie na walkę o pas, ale Dagestańczyk jest gotów zmierzyć się z każdym, kogo zaproponuje mu UFC.

Podczas gali w Sao Paulo również sam Oliveira został zapytany o krążące plotki. Charles również dopiero co usłyszał na ten temat, a jego enigmatyczna odpowiedź sugeruje, że wszystko pozostaje jedynie w sferze domysłów.

Właśnie to usłyszałem na zapleczu, ludzie dopytują mnie o to w wiadomościach. Pierwsze słyszę na ten temat… Kto wie?

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.