GROMDA

Kolejny Polak wygrywa na GROMDA 12! „Capo” dominuje w walce z „Big Robem”!

Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem w rozpisce poza turniejem znalazło się aż 6 extra fightów.

GROMDA 12 to wyjątkowe wydarzenie. Tym razem większe emocje niż turniej wzbudziły starcia dodatkowe. Wszystko ze względu na to, że polskich bijoków zestawiono z zawodnikami z zagranicy. Do GROMDY dołączyli m.in. fighterzy z Niemiec, Irlandii Północnej, Danii, czy Uzbekistanu.

Przede wszystkim kibice wyczekiwali debiutu Simona „The Savage” Henriksena. Zawodnik jest gwiazdą King Of The Streets, gdzie jego bilans to 5 zwycięstw bez żadnej porażki. Ma na swoim koncie brutalne i szybkie nokauty, gdyż potrafił ustrzelić rywali pierwszymi ciosami.

W rozpisce nie zabrakło również bijoków znanych kibicom GROMDY. Ponownie do akcji wkroczyli „Żołnierz”, „Reksio”, „Scarface”, czy „Arman”, który do gali przygotowywał się pod okiem byłego mistrza KSW Marcina „Różala” Różalskiego.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

RELACJA

RUNDA 1

“Capo” od razu podskakuje z uderzeniami i na brzuch i głowę, “Big Rob” wchodzi w klincz i obija żebra. Półchłopek dobrze atakuje, wysokie tempo Polaka. Opuścił gardę “Capo” i po kiwce wyprowadza serię ciosów dociskając rywala na liny! Cunningham kompletnie przestrzelił ze swoimi uderzeniami, Piotr Półchłopek jeszcze atakuje na koniec.

Sprawdź!  "Gleba" z GROMDY otwarty na freak fighty! "MMA nie jest mi obce. Trenowałem, dostałem nawet propozycje, ale te osoby nie chciały walczyć"

RUNDA 2

Półchłopek atakuje prostymi i trafia potężnym prawym! Bardzo mocne uderzenie, powoli wraca na nogi “Big Rob” i będzie potrzebny lekarz. Odmawia walki i mamy kolejne zwycięstwo Polaka!

Oficjalny wynik: Piotr „CAPO” Półchłopek wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.