GROMDA

Kolejny Polak wygrywa na GROMDA 12! „Capo” dominuje w walce z „Big Robem”!

Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem w rozpisce poza turniejem znalazło się aż 6 extra fightów.

GROMDA 12 to wyjątkowe wydarzenie. Tym razem większe emocje niż turniej wzbudziły starcia dodatkowe. Wszystko ze względu na to, że polskich bijoków zestawiono z zawodnikami z zagranicy. Do GROMDY dołączyli m.in. fighterzy z Niemiec, Irlandii Północnej, Danii, czy Uzbekistanu.

Przede wszystkim kibice wyczekiwali debiutu Simona „The Savage” Henriksena. Zawodnik jest gwiazdą King Of The Streets, gdzie jego bilans to 5 zwycięstw bez żadnej porażki. Ma na swoim koncie brutalne i szybkie nokauty, gdyż potrafił ustrzelić rywali pierwszymi ciosami.

W rozpisce nie zabrakło również bijoków znanych kibicom GROMDY. Ponownie do akcji wkroczyli „Żołnierz”, „Reksio”, „Scarface”, czy „Arman”, który do gali przygotowywał się pod okiem byłego mistrza KSW Marcina „Różala” Różalskiego.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

RELACJA

RUNDA 1

“Capo” od razu podskakuje z uderzeniami i na brzuch i głowę, “Big Rob” wchodzi w klincz i obija żebra. Półchłopek dobrze atakuje, wysokie tempo Polaka. Opuścił gardę “Capo” i po kiwce wyprowadza serię ciosów dociskając rywala na liny! Cunningham kompletnie przestrzelił ze swoimi uderzeniami, Piotr Półchłopek jeszcze atakuje na koniec.

Sprawdź!  Gwiazda KOTS wraca do Polski! "The Savage" bił się na WOTORE, teraz zawalczy w GROMDZIE!

RUNDA 2

Półchłopek atakuje prostymi i trafia potężnym prawym! Bardzo mocne uderzenie, powoli wraca na nogi “Big Rob” i będzie potrzebny lekarz. Odmawia walki i mamy kolejne zwycięstwo Polaka!

Oficjalny wynik: Piotr „CAPO” Półchłopek wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.