FAME MMA

Rekordowa gaża dla Boxdela za walkę z Najmanem! Wardęga ujawnił dokładną sumę

Doskonale znający realia świata freak fighów Sylwester Wardęga zdradził kolejną zakulisową informację. „Boxdel” otrzymał rekordową stawkę za walkę z Najmanem, którą mógł jeszcze znacznie podbić!

Konflikt „El Testosterona” z Michałem Baronem trwa od wielu miesięcy. Panowie zaczepiali się w social mediach i długo nagrywali na siebie zaczepne wideo. Wszystko miało oczywiście zakończyć się walką. „Boxdel” nie chciał dać zarobić Najmanowi i proponował mu sparing, którego nagranie miałoby zostać wypuszczone za darmo.

Clout MMA próbowało doprowadzić do tego zestawienia na jednej z gal. Baron potwierdził to w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego. „Boxdel” nie chciał jednak wyjść na hipokrytę przed swoimi fanami.

Potężna suma dla „Boxdela”!

Włodarz Fame MMA zaznaczył w rozmowie z Kaniowskim, że nie pieniądze nie są dla niego problemem, a Clout MMA złożyło bardzo atrakcyjną propozycję. Oczywiście sam „Boxdel” nie zleakował ile mu proponowano.

„Wyręczył go” w tym Sylwester Wardęga. „Druid” na jednym z ostatnich live’ów zdradził, że gaża zaproponowana dla Barona była wręcz rekordowa, a Michał mógł ją jeszcze podbić:

Sprawdź!  Mirosław Okniński wbija szpilę Amadeuszowi Ferrariemu - "Teraz opie***la się"

Mogę powiedzieć, że Michał dostał ofertę na walkę z Najmanem za 1,5 mln, ale na luzie mógł to podbić do 2 mln.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.