UFC

Dustin Poirier potwierdził walkę o pas UFC?! Wymowny wpis Amerykanina!

Niewykluczone, że Dustin Poirier potwierdził walkę o pas wagi lekkiej UFC! Amerykanin zamieścił wymowny wpis w swoich social mediach.

Popularny „The Diamond” w ostatniej walce zmierzył się z Benoit Saint-Denisem. Francuz był na fali kilku skończeń przed czasem i zdaniem niektórych mógł wręcz zakończyć karierę Amerykanina. Zawodnik American Top Team zagrał jednak wszystkim na nosie.

Dustin Poirier znokautował „BSD” już w 2. rundzie i po raz kolejny ustawił się w kolejce do walki o pas. Sam mistrz Islam Makhachev namaścił go na kolejnego pretendenta, choć nie obyło się bez wbicia kilku szpilek.

Dustin Poirier w walce o pas UFC?

Na korzyść „Diamentu” działa fakt, iż wszyscy inni pretendenci mają już zaklepane pojedynki. Wiele wskazuje na to, że Dustin Poirier zaliczy szybko powrót do oktagonu. Mówiło się o walce na czerwcowej gali UFC 302, gdyż taki termin odpowiadałby Islamowi Makhachevowi. Amerykanin zdaje się potwierdzać te doniesienia w najnowszym wpisie na Instagramie:

Wychodzi na to, że wracamy do roboty – napisał Poirier.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.