KSW

Raubo nie daje Mamedowi szans! „Adamek musiałby…” [WIDEO]

Zdaniem Zbigniewa Raubo Tomasz Adamek jest wyłącznym faworytem starcia z Mamedem Khalidovem. Jeden z najpopularniejszych trenerów boksu w Polsce jasno wyraził swoje stanowisko w wypowiedzi dla Fansportu TV.

Istne starcie legend uświetni galę XTB KSW Epic. Panowie zmierzą się w klatce, która jest oczywiście naturalnym polem walki dla Mameda. Formuła zdecydowanie jednak premiuje Tomasza Adamka. „Góral” to w końcu były mistrz świata w boksie i zdaniem co poniektórych Khalidov nawet na chwilę nie dojdzie do słowa. Tak między innymi widzi to Zbigniew Raubo.

Kliknij i obejrzyj walkę Adamek – Khalidov za darmo!

Trener Raubo nie daje ŻADNYCH szans Mamedowi!

Wielu kibiców MMA mimo wszystko wciąż stawia na Khalidova. Cytując klasyka „mniej niż zero” szans legendzie KSW daje jednak Zbigniew Raubo. Trener połączył się ze studiem Fansportu TV, gdzie analizowano zestawienie z Tomaszem Adamkiem.

– Teraz powiedzieli Mamedowi: „nie możesz kopnąć, ani złapać”. No to zabieram mu jedną rękę, jedną nogę i wychodzisz. Mamed jest w zasadzie bezbronny. Szansa przed każdą walką jest 50 na 50. Ale rzeczywistość pokazuje, że Adamek musiałby spać, żeby Mamed z nim wygrał. Musiałby spać.

Oglądaj Adamek – Khalidov całkowicie za darmo!

Nadchodzącą walkę legend możesz obejrzeć za darmo! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortunaKLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Roberto Soldić o rewanżu z Mamedem Khalidovem: "Ludzie piszą, że uciekłem, bo się bałem. Po pierwszej walce powiedział mi..."

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.