GROMDA

Świeżak z telewizji gotowy na GROMDĘ? Nowy bijok wchodzi do gry [WIDEO]

Organizacja GROMDA w swoim stylu przedstawiła kolejnego uczestnika walk na gołe pięści. Tym razem dołączył do niej dobrze znany uczestnik reality show.

Wielkimi krokami zbliża się gala GROMDA 16, podczas której do ringu wejdzie wiele znanych z poprzednich edycji postaci. Niepokonany Marcin „Wasyl” Wasilewski, Sebastian „Scarface” Skiermański, czy Jakub „Joker” Szmajda to tylko niektórzy z bijoków, których udział potwierdzono na najbliższym wydarzeniu.

Gala GROMDA 16 odbędzie się w piątek 1 marca. Szef organizacji Mariusz Grabowski nie boi się dawać szans nowym zawodnikom. Tak też będzie za kilka tygodni, gdy walki na gołe pięści stoczą „Pączek”, „Aslan”, czy „Kiwi”.

Świeżak z telewizji gotowy na GROMDĘ?

Wczoraj na mediach społecznościowych GROMDY pojawił się trailer zapowiadający nowego bijoka. Jest nim Artur Sargsyan, którego widzowie mogą kojarzyć z popularnego reality show Hotel Paradise. Pochodzący z Armenii fan boksu to niedoszły debiutant w organizacji FEN oraz zwycięzca pierwszego turnieju Fist Universe.

Świeżak z telewizji gotowy na walki na gołe pięści… hmmm w GROMDA nie świrujemy celebrytki. Nadaje się? – dopytuje w social mediach GROMDA.

Sprawdź!  Mariusz Grabowski zabrał głos w sprawie Kajfasza: "Każdy zasługuje na drugą szansę" [WIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.