UFC

Masvidal ogłosił powrót do startów! Jake Paul zdradził nazwisko rywala?

Czy Jorge Masvidal powróci z emerytury? Tak przynajmniej twierdzi sam zawodnik. Pod jego wpisem szybko pojawił się i znikł komentarz Jake’a Paula, w którym Amerykanin miał zdradzić rywala „Gamebreda”.

W kwietniu, po przegranej z Gilbertem Burnsem, Jorge Masvidal zostawił rękawice w oktagonie. Po blisko 20 latach kariery w MMA i ponad 50. zawodowych pojedynkach wojownik z Florydy powiedział sobie „dość”. Wiele wskazuje jednak na to, że jeszcze w tym roku ponownie będziemy mogli podziwiać jego występy w sportach walki.

„Gamebred” już w 2. dzień nowego roku zamieścił krótki, acz wymowny, wpis w social mediach. „Emerytura przerwana” napisał Amerykanin, co rozbudziło apetyty fanów. Możliwe, że jego medialny oponent w osobie Jake’a Paula zdradził nawet z kim Jorge zmierzy się w najbliższym pojedynku.

„The Problem Child” skomentował wpis Masvidala, po czym równie szybko swoje słowa usunął. Te zostały jednak wychwycone przez redaktorów zagranicznego portalu MMA News.

Taak, taak. Będziesz bił się w boksie z Natem Diazem… nieważne. Spotkaj się ze mną, jeśli Dana da ci pozwolenie.

Ewentualne starcie Masvidal vs Diaz byłoby rewanżem za walkę z 2019 roku. Wówczas Jorge wygrał przez TKO po interwencji lekarzy, którzy nie dopuścili stocktońskiego fightera do kolejnej rundy. Stawką w tym pojedynku był pas BMF.

Sprawdź!  Jones odpowiedział Aspinallowi. Wyśmiał jego rekord: "Od razu został królem Anglii"

W kolejnych latach „Gamebred” często wdawał się w słowne wymiany z Jakiem Paulem. Sam też często sugerował, że zobaczymy go w bokserskim ringu. Podobnie jak Diaz, Masvidal ma stoczoną jedną walkę w szermierce na pięści. W 2005 roku pokonał decyzją Josepha Benjamina. Nate z kolei przegrał ze wspominanym „The Problem Child”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.