FAME MMA

Problemy Ferrariego przed walkami na Fame MMA 18? „Zrób tą wagę, k**wa!” [VIDEO]

Amadeusz „Ferrari” zdecydował się na niespotykany w świecie freak fightów krok przed galą Fame MMA 18. Jego działania skomentował włodarz federacji Boxdel, który otrzymał też ekskluzywne wideo od menedżera zawodnika.

Już za kilka dni „Ferrari” stanie przed kolejnym wielkim wyzwaniem w swojej karierze. Po tym, jak przegrał w main evencie ostatniej gali Fame MMA z Kamilem Łaszczykiem, znów zamknie kartę podwójną walką wieczoru. Amadeusz chce udowodnić wszystkim, że jest najlepszym freak fighterem i zmierzy się z Kacprem Błońskim. Jeśli po tym będzie w stanie kontynuować, to wyjdzie też do Marcina Dubiela.

Fame MMA 18 dostępna będzie wyłącznie w PPV. Kliknij w baner, aby zakupić dostęp!

Boxdel do Ferrariego: „Zrób tą wagę, k**wa!”

„Ferrari” na 4 dni przed Fame MMA 18 zdecydował się na bardzo niespotykany krok. Freak fighter zamknął się na 3 doby w izolatce, o czym poinformował w wideo na swoim kanale. Nagranie zostało obejrzane przez „Ulfika” i „Boxdela” podczas wczorajszych Aferek i panowie pozytywnie je przyjęli.

Sprawdź!  Tyburski odpowiedział Oknińskiemu! "To twój zawodnik skończył w szpitalu"

Na zakończenie ostatniego programu prowadzący puścili też materiał, który otrzymali bezpośrednio od menadżera „Ferrariego”. Freak fighter mówi w nim, że wciąż ma do zbicia sporo kilogramów. To może tłumaczyć ewentualne zamknięcie w izolatce, choć nie można wykluczać, że wszystko jest jedynie kreacją.

Zrób tą wagę, k**wa! Żeby była zrobiona. Dwie walki masz i żeby była zrobiona. I 7,5 kilo musi zlecieć… Albo oszukuje, albo rzeczywiście zamknie się w tym pokoju i będzie walił post.

Kursy bukmacherskie na walki „Ferrariego”

Galę FAME 18 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

„Ferrari” vs Błoński:

„Ferrari” vs Dubiel:

Sprawdź!  Natan odpalony na Pasternaka i klub Oknińskiego! Mocne słowa pod adresem Wampira!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.