FAME MMAKSW

Okniński komentuje walkę wieczoru KSW 82: „Ferrari boksuje techniczniej niż Grzebyk”

Trener Mirosław Okniński zabrał głos po main evencie gali KSW 82 i odniósł się do występu jednego z zawodników.

W minioną sobotę w walce wieczoru gali KSW Andrzej Grzebyk zmierzył się z Brianem Hooiem. Biorąc pod uwagę poprzednie pojedynki tych zawodników, kibice liczyli na efektowne skończenie w postaci nokautu. Ku zaskoczeniu fanów, fighterzy przewalczyli całe trzy rundy.

Okniński komentuje występ Grzebyka

Po kilku mocnych wymianach w stójce dominować zaczął Polak, który trafiał częściej, okopywał rywalowi nogi, sprowadzał do parteru i kontrolował pojedynek. Po pełnym dystansie werdykt nie mógł być inny, niż jednogłośne zwycięstwo Grzebyka, którego co ciekawe, część kibiców skazywała na porażkę.

Po pojedynku głos zabrał trener Mirosław Okniński, który na swoim Facebooku napisał – Amadeusz Ferrari techniczniej boksuje niż Grzebyk – Ciężko jednak zgodzić się z jego słowami, gdyż freak fighter wręcz słynie ze swoich cepów, którymi ustrzelił m.in. Pawła Bombę.

Na słowa trenera zareagował zawodnika KSW, który odpowiedział – Pozdrawiam – po czym trener dodał – Andrzeju, dobry marketing ci robię. Pozdrawiam.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.