FAME MMA

Ferrari jak Jiri Prochazka! Zamknął się na 3 doby: „Sam w ciemnym pokoju, bez jedzenia, bez dźwięku…” [VIDEO]

Już w najbliższy weekend odbędzie się gala Fame MMA 18, na której kibice mają obejrzeć podwójny main event. Potencjalny bohater tych pojedynków, Amadeusz „Ferrari” Roślik, zamieścił tymczasem w sieci intrygujące wideo.

„Ferrari” to popularny freak fighter, który mimo słabego bilansu zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie kibiców zarówno na konferencjach, jak i swoimi walkami w Fame MMA. Bardzo pewny siebie Amadeusz zamierza udowodnić, że jest najlepszym freakiem bez podziału na kategorie wagowe. Pierwszym krokiem ku temu ma być pokonanie na jednej gali zarówno Kacpra Błońskiego, jak i Marcina Dubiela.

Fame MMA 18 dostępna będzie wyłącznie w PPV. Kliknij w baner, aby zakupić dostęp!

„Ferrari” zamknął się w izolatce!

Amadeusz Roślik jak mało kto w świecie freak fightów potrafi kreować swoją postać. Były już „Władca Piekieł” zamieścił wczoraj na swoim kanale intrygujące wideo, w którym przypomina wszystkim o „zaprzedaniu duszy diabłu”.

Tej części nie będziesz rozumiał, zresztą i tak naprawdę nic nie rozumiesz. Wszystko co do tej pory widziałeś nie działa tak, jak ci się wydaje… Rząd, politycy, policja, pieniądze, szkoła to wszystko jedno wielkie kłamstwo. Wszystko, co widzisz to iluzja, to jedno wielkie kłamstwo. Jestem ulubieńcem Boga, ale czyni mnie to również ulubieńcem diabła, a z nim za kumplowałem się aż za bardzo.

W dalszej części „Ferrari” poinformował, że… zamknie się w izolatce na 3 doby! Podobny zabieg czasu stosował między innymi mistrz UFC, Jiri Prochazka. Freak fighter wszystko oczywiście utrzymał w konwencji i poinformował, że jego social media przejmuje jego menadżer.

Sprawdź!  "Odrzucił, bo kolesiostwo sobie zrobił z KSW" - Don Kasjo krytykuje decyzję sędziego Piotra Jarosza

– Zainspirowany jednym z nas zamknę się na 72 godziny. Sam w ciemnym pokoju, bez dźwięku, bez jedzenia, bez picia, bez niczego. Tylko i wyłącznie po to, by walczyć ze swoimi demonami. Muszę się dogadać, po której jestem stronie i zdecydować, czy dalej to zniosę, bo czuję, że dłużej już tego nie wytrzymam po prostu. Gdybyście tylko mogli usłyszeć, co te głosy do mnie szepczą… Pewnie byłbym wykluczony z tego społeczeństwa.

– I pamiętajcie: osoba, która naprawdę sprzedała swoją duszę, nigdy bym o tym nie powiedziała. No chyba, że i tak byście jej w to nie uwierzyli…

Kursy bukmacherskie na walki „Ferrariego”

Galę FAME 18 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

„Ferrari” vs Błoński:

Sprawdź!  Boxdel o skandalicznej sytuacji na FAME MMA 10: "Jest mi trochę wstyd za aferę w oktagonie. A wstyd mi najbardziej za to, że..."

„Ferrari” vs Dubiel:

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.