PRIME SHOW MMA

Prime MMA 4 PPV: Gdzie oglądać? Jaka cena, ile kosztuje? Transmisja na żywo i stream online

Już dziś w sobotę 26 listopada w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się gala Prime MMA 4. Do akcji powróci między innymi „Don Kasjo”, który zmierzy się z „Popkiem” i zobaczymy kilka hitowych debiutów! Gdzie i jak oglądać Prime MMA 4 PPV? Transmisja na żywo i stream online w Internecie. Kursy bukmacherskie na Prime MMA 4.

Spis treści:

 1. Cena PPV Prime MMA 4. Gdzie oglądać?
 2. Ile kosztuje PPV na Prime MMA 4? Jak kupić?
 3. Kursy bukmacherskie na Prime MMA 4
 4. Karta walk PPV Prime MMA 4

Cena PPV Prime MMA 4. Gdzie oglądać?

Dostęp do transmisji PPV Prime MMA 4 nie będzie darmowy, a wykupić można go na wiele różnych sposobów. Federacja wraca z kolejnym wydarzeniem w tym roku kalendarzowym i zaskakującą kartą walk! Powrót do pojedynków zaliczy „Don Kasjo”, który spotka się z najnowszym nabytkiem organizacji – Pawłem „Popkiem? Mikołajuwem.

Po latach pauzy do MMA wraca również Adam Okniński. Syn najsłynniejszego trenera w Polsce miał spotkać się w oktagonie Prime MMMA 4 PPV z Normanem Parke, jednak ten zaczął stawiać dziwne warunki tylko po to, by… wycofać się z walki! Jego miejsce ku zaskoczeniu wszystkich zajął były mistrz KSW, Artur „Kornik” Sowiński!

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Murański zamierza znokautować Kasjusza Życińskiego! "Ja nie przypuszczam. Ja wiem, że będzie nokaut"

W oktagonie pojawią się również „Zusje”, Monika Godlewska, Soroko, Stifler, czy nazywany szefem wszystkich szefów, Michał „Bagietka” Gorzelańczyk!

-> Obstaw Prime Show MMA bez ryzyka!

Ile kosztuje PPV na Prime MMA 4? Jak kupić?

Gdzie i jak kupić PPV na Prime MMA 4? Transmisja stream online dostępna jest w dwóch opcjach. Wariant BASIC PPV to cena 34,99 zł i pozwala na obejrzenie gali w jakości 720p. Zapis wideo z wydarzenia dostępny będzie przez 24h.

Wariant PREMIUM na Prime MMA 4 PPV kosztuje 39,99 zł. Transmisja na żywo będzie dostępna w najwyższej jakości, nagranie VOD będzie dostępne przez 7 dni, a na żywo obejrzeć będzie można też „Strefę Cringe’u”.

Ostateczna cena Pay-Per-View na Prime Show MMA 4 zależny będzie od wybranego sposobu płatności. Czy będzie dostępna transmisja za darmo? Federacja udostępni dwie pierwsze walki na swoim kanale YouTube.

KLIKNIJ W BANER, BY WYKUPIĆ PPV

Kursy bukmacherskie na Prime MMA 4

Galę Prime MMA 4 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Eksperci komentują wynik walki Don Kasjo vs Norman Parke! Nie zgadzają się z decyzją sędziów!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną i odbieram BONUS!

Karta walk PPV Prime MMA 4

Walka wieczoru:

 • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Paweł „Popek Monster” Mikołajuw

Pozostałe walki:

 • Kamila „Zusje” Astafiewa vs. Monika Godlewska
 • Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs. Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak
 • Adam „Młody Łowca Skór” Okniński vs. Artur „Kornik” Sowiński
 • Damian „Stifler” Zduńczyk vs. Adam Soroko
 • Anna „IFBB” Andrzejewska vs. Ewa Piątkowska
 • Tomasz Olejnik vs. Patryk „Robalini” Śliwa
 • Konrad „Skolim” Skolimowski vs. Emilian „Księciunio” Bayer
 • Rafał „Sportowy Świr” Gawron vs. Piotr „Peter” Kałuski
 • Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs. Adrian Cios

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.