PRIME SHOW MMA

Prime Show MMA nie zapłaciło Normanowi Parke za walkę!? „Zapłacili temu krętaczowi, po tym wszystkim, co zrobili, żeby mnie zabrać z FAME”

W ostatnim czasie sporo kontrowersji wiązało się z walki Normana Parke. Najpierw został wyrzucony z FAME, teraz ma problemy z Prime Show MMA.

Po przejściu do freak fightów Irlandczyk związał się z federacją FAME, dla której stoczył 4 pojedynki. Pokonał „Don Kasjo”, „Popka” oraz Piotra Szeligę i przegrał z Borysem Mańkowskim. Niespodziewanie zdecydował się zmienić organizację i zawalczył na ostatniej gali Prime.

Zmierzył się wówczas z Grzegorzem Szulakowskim, z którym wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Ogłosił również, że nie był to jego jedyny występ w Prime, gdyż miał podpisać kontrakt na kilka pojedynków.

Prime Show MMA nie zapłaciło za walkę?

Po walce w Prime Show MMA federacja FAME zdecydowała się wyrzucić Normana Parke, gdyż złamał on obowiązującą umowę. Krótko po tym także jego menadżer zakończył z nim współpracę. Irlandczyk na swoim Instagramie zapowiedział, że kończy z freakami i chce tylko zawodowych walk. Szybko jednak zmienił zdanie.

Teraz opublikował Instastory, na którym stwierdził, że organizacja nie zapłaciła mu za walkę z Szulakowskim. Biorąc pod uwagę to, jakie wpisy już wcześniej pojawiały się w social mediach Irlandczyka, zapewne sytuacja nie do końca wygląda tak, jak przedstawią ja zawodnik.

Sprawdź!  Denis Załęcki odpowiada reprezentantowi ŁKS-u Łódź! Zawalczy z nim pod jednym warunkiem!

Czekałem 7 tygodni i Prime MMA nie wypłaciło mi mojej należności, zapłacili dla tego krętacza menadżera, po tym wszystkim, co zrobili, żeby mnie zabrać z FAME MMA, żeby podpisać kontrakt… – przekazał fighter, jednak wpis zniknął już z jego Instagrama.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zbigniew-Rybak-Banner-1024x576.jpg

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.