PRIME SHOW MMA

Prezes Prime MMA odpowiada na wpis Normana Parke! Federacja zablokuje jego walkę w Polsce?

Norman Parke zapowiedział powrót do Polski. Wygląda jednak na to, że organizacja Prime Show MMA może zablokować jego pojedynek.

„Stormin” bił się już dla takich federacji jak KSW, FAME czy Prime Show MMA. Z każdą z nich ostatecznie popadł w konflikt, jednak kilka dni temu oświadczył, że wraca do Polski i podpisał nowy kontrakt. Wszystko wskazuje na to, że dołączył do Clout MMA.

Na swoich social mediach opublikował m.in. zaczepkę Michała Pasternaka, a także zdjęcie Pawła Bomby, którego nazwał swoją pierwszą ofiarą. Jak wiadomo, „Scarface” ma zawalczyć właśnie w Clout MMA, więc zapewne również i Parke podpisał kontrakt z nową organizacją.

Kibice za pośrednictwem social mediów próbowali odgadnąć, do jakiej federacji dołączy „Stormin”. Pojawił się również komentarz prezesa Prime Show MMA, który zasugerował, że pojedynek Irlandczyka może zostać zablokowany ze względu na obowiązującą go umowę.

Kilka miesięcy temu było bardzo głośno o konflikcie pomiędzy zawodnikiem i organizacją. Federacja nawet groziła karą w wysokości 1,9 mln dolarów za to, że Parke wycofał się z walki i po jednej z konferencji nie udzielił wywiadów. Nawet sam fighter nie był w stanie zrozumieć skąd Prime wzięło tak wysoką kwotę grzywny. Ostatecznie jednak kara została zredukowana do 29,5 tysiąca dolarów.

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Kasjo" szczerze o Tańculi: "Atencji szuka. Pasutowi zabrania, a sam z Jackiem dwa razy walczył"

Tomasz Bezrąk pod wpisem „Stormina” na Twitterze zamieścił jedynie krótki komentarz, jednak wskazuje na to, że zawodnik może mieć spore problemy, jeśli chodzi o walkę dla nowej federacji:

Moje papiery w szufladzie mówią coś innego.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.