KSW

Trener Okniński o Pudzianowskim: „Szkoda mi jego potencjału. Ma czarny pas w…”

Mirosław Okniński, czyli były trener Mariusza Pudzianowskiego ponownie został zapytany o współpracę z legendą KSW i porównał go do Szymona Kołeckiego.

Okniński współpracował z byłym strongmanem przy jego pierwszych starciach dla organizacji KSW. Szybko jednak doszło do konfliktu pomiędzy panami i zakończyli oni współpracę, co pociągnęło za sobą medialną wojnę. Trener często wbijał szpilki w zawodnika, czego Pudzianowski także nie pozostawiał bez odpowiedzi.

Teraz w ostatnim wywiadzie Artur Przybysz ponownie zapytał Mirosława Oknińskiego o Mariusza Pudzianowskiego, który jest w MMA już blisko 14 lat i ma ogromny udział w wypromowaniu zarówno tego sportu, jak i samej organizacji KSW.

Okniński szczerze o „Pudzianie”

Trener przyznał, że aktualnie nie ma konfliktu z Pudzianowskim i żałuje jego niewykorzystanego potencjału. Wyjaśnił, że mógłby osiągnąć znacznie więcej, gdyby bardziej przykładał się do treningów i porównał go do Szymona Kołeckiego. Oddał jednak zawodnikowi to, że za jego sprawą MMA w Polsce zyskało dużą popularność:

– Ja Mariusza nawet lubię. Po prostu szkoda mi jego potencjału. Można było to inaczej wykorzystać. Najbardziej jestem zadowolony z pracy z Kołeckim. Wyznaczamy zadania, on je realizuje i są efekty. Na 11 walk wygrał 10. Tylko jedną przegrał. Jest pracowity, solidny i mądry.

– A Pudzianowski jest średnio mądry, jeśli chodzi o pracowitość, to robi to, co lubi, a nie to, co powinien robić. Ale ja go lubię. Ma ogromny wkład dla polskiego MMA. Ma czarny pas w promowaniu polskiego MMA.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.