KSW

Poznaliśmy walkę wieczoru KSW 78?! Michał Materla wystąpi w rewanżu!

Czyżbyśmy poznali walkę wieczoru KSW 78?! W Internecie pojawił się nowy plakat na wydarzenie, które przed kilkoma tygodniami straciło pierwotny main event.

Zarówno końcówka 2022, jak i początek 2023 roku zapowiadały się naprawdę znakomicie dla największej polskiej federacji MMA. Już dziś, 17 grudnia, na KSW 77 dojdzie do walki legend: Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski. Z kolei miesiąc później w szczecińskiej Netto Arenie miał się odbyć pojedynek Artur Szpilka vs. Arkadiusz Wrzosek.

-> Oglądaj walkę Khalidov vs. Pudzianowski na żywo! <-

Niestety, ale były pięściarz musiał się wycofać ze względów zdrowotnych. „Szpila” trafił na stół operacyjny i potrzebuje przerwy, aby dojść do pełni sprawności. Jeden z właścicieli KSW, Martin Lewandowski, potwierdził na ostatniej konferencji prasowej przed XTB KSW 77, że Wrzosek nie pojawi się w Szczecinie.

Tymczasem na stronie www.eBilet.pl, gdzie można kupować wejściówki na wydarzenie z numerem 78 pojawił się nowy plakat gali. Głównymi postaciami na nim, a zarazem bohaterami walki wieczoru, są… Michał Materla i Kendall Grove.

Sprawdź!  (VIDEO) Walka z Wrzoskiem odwołana! Kontuzjowany Szpilka musi przejść operację: "Jestem właśnie w szpitalu"

Fani federacji pamiętają zapewne, że panowie mierzyli się już ze sobą w 2013 roku. Na KSW 23 jednogłośną decyzją zwyciężył Polak. Jeśli do rewanżu faktycznie dojdzie w Szczecinie, to będzie on zdecydowanym faworytem.

O ile „Cipao” ma na koncie 38 lat, a za sobą ciężkie KO z ręki bohatera main eventu KSW 77, Mariusza Pudzianowskiego, o tyle rywal… Nie walczył od 2 lat! Co więcej, nie było to starcie w MMA. W pojedynku na gołe pięści został znokautowany przez Hectora Lombarda. W 2019 roku udało mu się poddać Anthony’ego Ruiza, czym poprawił swój rekord w MMA na 24-18, 1 No Contest.

Poniżej plakat prezentowany na stronie eBilet.pl

Styczniową galę, jak i dzisiejsze wydarzenie KSW 77 obejrzeć na żywo można wyłącznie w serwisie Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner.

Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.