KSW

[WIDEO] Daniel Rutkowski pewien zwycięzcy walki wieczoru! „To jest prze okrutna przepaść. Postawiłem na…”

Już dziś wieczorem odbędzie się największa gala w tym roku – XTB KSW 77. W walce wieczoru odbędzie się najbardziej elektryzujące starcie w historii federacji.

Walką wieczoru gali, która odbędzie się w najbliższą sobotę 17 grudnia będzie hitowe starcie Khalidov vs. Pudzianowski. Już samo to zestawienie wyprzedało całą Arenę Gliwice, a dodatkowo odbędą się między innymi dwa pojedynki o pasy mistrzowskie: kategorii półciężkiej oraz koguciej. Po występie na freakowej gali Prime Show MMA powróci też Daniel Rutkowski na walkę z Lomem-Alim Eskijewem.

Galę KSW 77 można obejrzeć jedynie w Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner. Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

Daniel Rutkowski pewien zwycięzcy w walce wieczoru!

„Rutek”, który zajmuje 1. miejsce w rankingu dywizji piórkowej zdaje sobie sprawę z wagi jego walki. Wygrany niemalże na 100% zagwarantuje sobie pojedynek z mistrzem, Salahdinem Parnassem. Sam Radomianin przyznał, że oprócz jego własnego starcia na KSW 77, najbardziej go interesuje main event. Pokusił się też o odważny typ na zwycięzcę.

Sprawdź!  Znamy faworyta w walce Pudzianowski vs Khalidov! Bukmacherzy nie mają wątpliwości

– Oczywiście Mariusz z Mamedem. Wiecie, wszystkich elektryzuje ta walka, wszystkich ciekawi… Moim zdaniem, Mamed – zdecydowanie umiejętności po jego stronie, wszystko po jego stronie, ale postawiłbym i postawiłem na Mariusza Pudzianowskiego.

To jednak jest naprawdę wielka niewiadoma. Mamed jest przegigantem jeżeli chodzi o ogólnie o MMA, wszystko potrafi, ale kurna… 20-pare kilo to naprawdę jest wielka przepaść! Się tak wydaje. Nigdy Mamed nie bił się z nikim, on się w ogóle nie wdaje w bójki, więc to jest też bardzo mądre, bo zawsze ucieka zawsze unika, zawsze coś tam próbuje. Kurna, tylko wejść w taką łapę z Mariuszem… To jest prze okrutna przepaść, tak naprawdę. Naprawdę, to jest prze okrutna przepaść.

Całą wypowiedź Daniela Rutkowskiego znajdziesz poniżej.

-> Oglądaj walkę Pudzian vs. Mamed na żywo! <-

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Już za samą rejestrację dostaniesz dodatkowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych zostanie ci przyznane za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski zdradził, kiedy powróci do klatki KSW!? "Plan ułożony i do wykonania. Oby do..."

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę. 

-> Odbierz bonus i obstaw KSW 77

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.