MMA

Powstanie nowa federacja freakowa? Murańscy o swoich planach: „Wspomniał o tym, że przekonał bardzo poważnych inwestorów…”

Na polskim rynku pojawi się kolejna organizacja freakowa? Murańscy w ostatnich wywiadach zdradzili, że mają plany na stworzenie własnego projektu.

Pojedynki freakowe w Polsce cieszą się ogromną popularnością i pobijają kolejne rekordy oglądalności. Po ogromnym sukcesie FAME wciąż powstają nowe organizacje, które zamierzają podbić rynek.

Najnowszą z federacji jest Prime Show MMA. Podczas pierwszej konferencji okazało się, że w projekt zaangażowany jest Kasjusz Życiński, który rozstał się z FAME. Organizacja natomiast należy do założycieli FEN, więc osób, dla których prowadzenie federacji nie jest żadną nowością.

Na konferencji Prime Show MMA pojawił się zarówno Mateusz, jak i Jacek Murański. Pierwszy z nich stoczy swój pojedynek, jednak wciąż nie wiadomo, kto będzie jego rywalem. Natomiast Jacek pełnił całkiem inną funkcję.

Starszy z Murańskich zapowiadał zawodników znajdujących się na karcie walk i zdradził, że na pewno usłyszymy oraz zobaczymy go na kolejnych eventach organizowanych przez Prime Show MMA.

Podczas wywiadów z portalem MMARocks zarówno jeden, jak i drugi został zapytany o plany na stworzenie własnej organizacji. Mateusz nie chciał zdradzić żadnych szczegółów, potwierdził jedynie, że „coś jest na rzeczy”. Więcej na ten temat powiedział jego ojciec Jacek:

Sprawdź!  Policja przerywa trening w Aligatores Fight Club! Nalot sanepidu i inspekcji. "Nie będziemy łatwo odpuszczali" [WIDEO]

– Jakieś takie mgliste projekty. Ja też dzisiaj byłem pytany przez jedną z pań redaktor. No zobaczymy, jak to się wszystko rozwinie w tym 2022 roku. Na razie jesteśmy w Prime Show, czyli federacji… No nie ukrywajmy. Nas tutaj łączą z Kasjuszem inne cele.

– Kasjusz wspomniał o tym, że przekonał bardzo poważnych inwestorów do swojego pomysłu i jesteśmy w studio ATM w Warszawie. To jest dom producencki telewizji Polsat. Więc też zostaliśmy przekonani, aby na ten pokład tutaj wejść przez pewne projekty barterowe.

Źródło: mmarocks.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *