FAME MMA

„Bombardier” i „Pudzian” na celowniku „Don Kasjo”

W najbliższy weekend odbędzie się FAME MMA 10, gdzie zobaczymy wiele interesujących pojedynków. W walce wieczoru Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się z doskonale znanym polskiej publiczności Normanem Parkiem. Nasz rodak podczas wczorajszej konferencji prasowej wyraził chęć stoczenia potyczki z popularnym Senegalskim „Bombardierem” czyli Serigne Ousmane Dią. Dodał również, że jest otwarty na bój z Mariuszem Pudzianowski oraz ze zwycięzcą pojedynku Logan Paul vs. Floyd Mayweather Jr.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zaistniał w świadomości szerszej publiczności poprzez swój udział w programach „Ex na plaży” i „Warsaw Shore”. W Fame MMA zadebiutował na gali z numerem 3, gdzie wypunktował Adriana Polaka. Na Fame MMA 4 pokonał Dawida „Ambro” Ambroziaka. W marcu 2020 roku podczas Fame MMA 6 poddał Macieja Rataja. Kilka miesięcy później na Fame MMA 8 przez dyskwalifikację zwyciężył z popularnym Marcinem Najmanem. Do tej pory pod szyldem tej organizacji nie zaznał jeszcze goryczy porażki.

„Bombardier” jest prawdziwą legendą senegalskich zapasów. Jest dwukrotnym mistrzem świata w tej dyscyplinie. Karierę w MMA rozpoczął w 2018 roku, gdzie na Strength & Honor Championship wygrał z Amadou Konezem. W swoim ostatnim pojedynku na Revolution Elite CC 9 zwyciężył przez TKO z Danem Podmorem. Na KSW 59 miał on zawalczyć z Mariuszem Pudzianowskim, ale na kilka godzin przed galą musiał się wycofać z tego wydarzenia z powodów zdrowotnych. Jego miejsce zajął ochroniarz z Fame MMA Nikola Milanovic, który przegrał z „Pudzianem” przez TKO w 1. rundzie.

Sprawdź!  Norman Parke wygrywa z Don Kasjo! Właściciele FAME MMA złożą protest! (VIDEO)

Mariusz Pudzianowski jest wielokrotnym mistrzem w zawodach Strongman. Od 2009 roku walczy w zawodowym MMA. Od początku swojej przygody w mieszanych sztukach walki jest związany z federacją KSW. Obecnie może się pochwalić dwoma wygranymi z rzędu. Na gali KSW 61 zmierzy się z Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim.

DOSTĘP DO FAME MMA 10 – WYKUP TUTAJ

“Chętnie w boksie zawalczyłbym z Bombardierem z Afryki, tym co miał walczyć w KSW. Chętnie wyszedłbym też do pojedynku z „Pudzianem”. Nawet wygrany z walki Logan Paul vs. Floyd Mayweather Jr mógłby ze mną zawalczyć.”

powiedział „Don Kasjo” na konferencji prasowej przed Fame MMA 10.

OTWÓRZ KONTO I OBSTAWIAJ FAME MMA 10!

Poniżej przedstawiamy Wam pełną rozpiskę gali FAME MMA 10, która odbędzie się 15 maja:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński*

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – o pas mistrzowski
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński – o pas mistrzowski
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Sprawdź!  (VIDEO) Borys Mańkowski zawalczy z Normanem Parke na gali FAME MMA 11!

*Walka w formule bokerskiej

źródło: konferencja prasowa Fame MMA

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *