MMA

Popek zabrał głos. Przerwał milczenie po głośnej aferze

Popek po raz kolejny zabrał głos po ostatnich kontrowersjach. Raper po opublikowaniu nagrania natychmiast został persona non grata w przestrzeni publicznej.

Raper, freak fighter, a niedawno też zawodnik organizacji GROMDA od lat wzbudza mieszane uczucia. „Popek” wytatuował sobie twarz, oczy, pociął twarz, czy „brylował” na kontrowersyjnych nagraniach. Kolejne takowe wypłynęło na jaw niedawno.

Raper został zgłoszony do prokuratury za zachowania zoofilskie, które widać było na nagraniu. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności. Nie trzeba wspominać, że szybko spadły też gromy na jego osobę, zarówno od strony zawodników, jak i kibiców. Do tego ze skutkiem natychmiastowym został wyrzucony z GROMDY.

Popek przerwał milczenie

„Popek” szybko skomentował wyciek kontrowersyjnego materiału, po czym trafił do szpitala psychiatrycznego. Miało mu to pomóc w walce z uzależnieniem od alkoholu i innych używek.

Od wybuchu ostatniej afery z „Popkiem” minął miesiąc. Wczoraj raper przerwał milczenie w swoich social mediach, gdzie zamieścił jeden ze swoich starych utworów z podpisem:

Sprawdź!  Materla przewidział kontrowersyjne zachowanie trenera Oknińskiego! "Powinien zostawić zawodnikom tę przyjemność i nie robić..."

Walka trwa, nawet jak przegrywam. Trzymajcie za mnie kciuki. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.