KSW

Kursy na walkę Szpilka vs Wrzosek! Zdecydowany faworyt bukmacherów

W maju dojdzie do arcyciekawej walki w wadze ciężkiej. Artur Szpilka zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Poznaliśmy też oficjalne kursy na ten pojedynek, a bukmacherzy wskazali zdecydowanego faworyta.

Pojedynek „Szpili” z warszawskim kick-bokserem miał odbyć się już w ubiegłym roku. Były pięściarz doznał jednak urazu, przez który pomysł został porzucony na jakiś czas. Od tamtej pory Arkadiusz Wrzosek stoczył 3 walki i wszystkie z nich wygrał.

Szpilka, podobnie jak oponent, wystąpił podczas gali na Stadionie Narodowym. Tam już w 2. rundzie pokonał Mariusza Pudzianowskiego. Teraz, gdy „Szpili” nic nie dolega, KSW postanowiło wrócić do zestawienia stójokwiczów.

Szpilka vs Wrzosek – Kursy bukmacherskie

Walka w wadze ciężkiej będzie main eventem majowej gali XTB KSW 94. Niepokonani fighterzy postawią na szali 0 w rekordzie. Bukmacherzy wskazali swojego zdecydowanego faworyta.

Arkadiusz Wrzosek ma o jedną walkę więcej, niż „Szpila”. Oprócz tego mierzył się ze zdecydowanie cięższymi wyzwaniami. Artur ma na rozkładzie tylko Pudzianowskiego, którego można nazwać zawodnikiem MMA. Warszawski kick-bokser pokonywał typowych stójkowiczów, Tomasza Sararę, Tomasza Mozny’ego i Bogdana Stoicę. W ubiegłym miesiącu z kolei w niecałą minutę skończył doświadczonego fightera MMA Ivana Vitasovicia.

Sprawdź!  Pudzianowski zmierzy się z mistrzem KSW? Phil de Fries jest zainteresowany walką z Polakiem!

Walkę Szpilka vs Wrzosek obstawicie u bukmachera Fortuna. Przy założeniu nowego konta czeka na Was kapitalna oferta powitalna. Za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Oprócz tego dostaniesz trzy zakłady bez ryzyka do 100 zł. To łącznie 300 zł za pierwsze kupony, które Fortuna zwróci Ci na konto!

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka2.64Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.49Fortuna

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.