FAME MMA

„Popek” ostro o Murańskich! Wyjaśnia czy dojdzie do walki: „Dla mnie to są zwykłe zera. Nie chcę nigdy więcej…”

„Popek Monster” w ostrych słowach wypowiedział się o rodzinie Murańskich. Zdradził, czy jest szansa na pojedynek z Mateuszem lub Jackiem.

W przeszłości relacje rapera z Murańskimi były całkiem inne. W sieci można znaleźć nagranie, na którym „Popek” zwraca się do Arkadiusza Tańculi i oferuje mu złotą bransoletę, jeśli ten pokona Jacka. Ostatecznie jednak raper popadł w konflikt z Murańskimi i wyjaśnił sobie wszystko z „Aroyem”.

Jacek wielokrotnie w wywiadach atakował „Popka” i wypowiadał się o nim w ostrych słowach. Podczas oficjalnej ceremonii przed galą FAME 12 nazwał go ćpunem i Judaszem:

– Popek to jest Judasz. Popek jest przestrzelony. A dlaczego? Bo w końcu dostałem papiery. No, Popek to jest judasz, zwykły lamus. To jest zwykły ćpun. To jest zero. On nie ma synapsów. To jest zwykły śmieć, przećpany śmieć. On nie funkcjonuje już w normalnym świecie.

Jak się okazało, obaj Murańscy chcieliby wyjaśnić swój konflikt z „Popkiem” w klatce. Mateusz już kilkukrotnie wspominał, że w tym roku chciałby zawalczyć z raperem.

Do takiego starcia raczej jednak nie dojdzie. „Popek”, który rozmawiał z kanałem MMA-Bądź na bieżąco, przyznał że nie przekonają go żadne pieniądze:

Sprawdź!  Wrzosek przed FAME 12: "Jakbym przegrał, to sam bym się zwolnił z KSW. Dla równowagi jak wygram, to..."

– Nie chcę słyszeć tego imienia nigdy w wywiadach więcej. Dla mnie to jest zero. Po moim trupie. Nawet ku*wa za sto tysięcy miliardów dolarów. Dla mnie to są zwykłe zera.

„Popek” aktualnie skupia się na swojej nadchodzącej walce, którą stoczy w marcu na gali FAME 13. W co-main evencie zmierzy się z Normanem Parke i według ekspertów jest sporym underdogiem.

Galę FAME 13 i starcie rapera z Irlandczykiem obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 550 zł! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Otwórz konto – odbierz bonus

Źródło: YouTube MMA-bądź na bieżąco

Sprawdź!  Trener Marcina Wrzoska pod wrażeniem "Don Kasjo" po walce na FAME 12: "Zaimponował mi też tym, że jest tak..."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.