FAME MMA

„Popek” o problemie z uzależnieniami: „O 4 rano wstaję, tylko żeby pójść do kibla i marzę o tym, jak się naćpać i naje*ać”

Zawodnik organizacji FAME w szczerym wywiadzie opowiedział o swoich problemach z uzależnianiami. Zdradził również, że ponownie uda się na terapię.

„Popek” to popularny freak fighter, który ma na swoim koncie 9 pojedynków i odniósł 4 zwycięstwa. Stoczył wiele głośnych walk, w tym m.in. pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Ostatni raz w akcji widzieliśmy go na gali FAME 12.

W co-main evencie zmierzył się z Normanem Parke. Według wielu „Popek” był skazywany na porażkę, jednak zapewniał, że „prawdziwa siła techniki się nie boi” i zapowiedział, że znokautuje Irlandczyka, nawet jeśli ten schowa się za gardą. Niestety raper odniósł kontuzję już po kilkudziesięciu sekundach i starcie zostało przerwane.

„Popek” o problemie z uzależnieniami

„Popek” nigdy nie ukrywał swojego uzależnienia od narkotyków i alkoholu. W ostatniej rozmowie z Tomaszem Sararą wyjaśnił, jak wielki jest jego problem z nałogami. Przyznał, że ponownie udaje się na terapie i ma nadzieję na to, że tym razem wytrzyma w trzeźwości dłużej, niż 10 miesięcy.

– Uspokoiłem się po tej psychoterapii. 10 miesięcy byłem czyściutki i nie będę ukrywał, że po walce poleciałem ze 4 dni ku*wa. I to był mój błąd, dlatego idę z powrotem na odwyk. Przerobię jeszcze raz temat i mam nadzieję, że kupię sobie więcej, niż 10 miesięcy spokoju.

– Najgorzej jak o 4 rano gdzie wyje*any, zaspany, zmęczony, ja wiem, że alkoholicy czy narkomani tak się nie zachowują, a o 4 rano wstaję, tylko żeby się odlać. Widzisz kibel i w ogóle o tym nie powinieneś myśleć, idę do kibla i marzę tylko o jednym, jak się naćpać i naje*ać w tym momencie. O 4 ku*wa rano, oczy mam zamknięte.

Ja tylko to mam we łbie. I musisz robić 2 treningi dziennie, udawać sportowca. Później sam to łykasz, robisz formę, ale znowu po walce znowu uciekłem w autodestrukcję i znowu muszę się ratować.

Freak fighter wyjaśnił również, że sport jest dla niego bardzo istotnym elementem, który pomaga mu przetrwać. Zdradził, że podczas przygotowań czuje się znacznie lepiej i widzi efekty odstawienia używek.

Sprawdź!  (VIDEO) Boxdel ujawnił swój wzrost! Szczerze wyznanie włodarza FAME: "Przez lata byłem zakompleksiony. Pora, żebyście poznali prawdę"

– Sport mnie trzyma przy życiu. To jest rzecz, którą uprawiam, kocham. Nie jestem szczęśliwy już, jako sportowiec, bo wiem, że już nic nie ugram. Ale te przygotowania 3-miesięczne ja wtedy nie piję, to jest misja, 2 treningi dziennie, dieta i to jest piękne. Ja czuję same korzyści.

Źródło: YouTube Tomasz Sarara

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.