FAME MMA

Rewanż z Pasternakiem już niebawem? Tyburski prezentuje ostry trening! [WIDEO]

Paweł Tyburski zamieścił wideo z ostrych treningów do kolejnej walki, która ma się wydarzyć już niebawem. Czy zawodnik Przemysława Szyszki szykuje się na rewanż z Michałem Pasternakiem?

„Tybori” i „Wampir” po raz pierwszy skrzyżowali rękawice w lipcu ubiegłego roku. Pasternak wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów, choć większość walki przewalczył z zerwanym bicepsem w jednej ręce. Od pory tamtego starcia z obu stron nie brakuje wbijanych nawzajem szpilek.

Podobnie było wczoraj podczas programu LIVE na kanale Fansportu TV. Paweł Tyburski gościł w studio, a w pewnym momencie prowadzący połączyli się z Michałem Pasternakiem. Konfrontację freak fighterów możecie obejrzeć poniżej.

Tyburski trenuje do rewanżu z Pasternakiem?

„Tybori” nie ukrywa, że zależy mu na kolejnym pojedynku z „Wampirem”. Do poprzedniego nie przygotowywał się odpowiednio, a tym razem zapewnia, że trenuje ciężko i na pewno pokona Pasternaka.

Poniżej możecie zobaczyć wideo z przygotowań Pawła Tyburskiego do kolejnej walki. Znany z Love Island freak fighter nie oszczędza się na macie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.