Clout MMA

Najman chciał zniszczyć Ice Wall! Ostatnie face to face z Murańskim [WIDEO]

Na wczorajszej ceremonii ważenia przed galą Clout MMA 4 tylko raz oglądaliśmy face to face w Ice Wallu. Spotkali się w nim oczywiście skonfliktowani Marcin Najman i Jacek Murański.

Spór pomiędzy „Cesarzem”, a starym „Muranem” toczy się od naprawdę wielu miesięcy. To, jak wiele krwi jest między nimi można było zobaczyć na wszelkich programach. Ochrona zawsze musiała być czujna, by nikomu nie stała się krzywda. Najman potrafił też obrzucać Murańskiego różnymi przedmiotami, jak np. stolikiem.

Gdzie oglądać Clout MMA 4? Galę obejrzeć będzie można wyłącznie w płatnej subskrypcji PPV. Cena Clout MMA 4 zależy od wybranego pakietu i wacha się od 39,99 do 44,99 zł. Początek transmisji na żywo już dziś, tj. w sobotę 9 marca o godzinie 19:00.

Kursy, typy i zakłady bukmacherskie

Wszystkie pojedynki obstawić możesz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Z okazji Clout MMA 4 przygotowana została kapitalna oferta powitalna. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady do 100 zł bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman zawalczy z Bobem Sappem na MMA-VIP? Prezentuje swoją taktykę: "Nawiązaliśmy już kontakt. On jest zainteresowany"
TYPKURSYBUKMACHER
Marcin Najman – Jacek Murański1.80 – 1.80Fortuna
Daniel Omielańczuk – Kamil Minda1.18 – 3.79Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak – Dawid Załęcki1.30 – 2.92Fortuna

Najman chciał zniszczyć Ice Wall!

Atmosfera na linii Najman – Murański staje się coraz bardziej gorąca. Na ostatnim programie Roast ponownie padło wiele gorzkich słów, a wszystko zakończyło się ogromną awanturą. Emocje nie opadły podczas ostatniego face to face, który miał miejsce w Ice Wallu. Podobnie, jak już to miało miejsce wcześniej, „El Testosteron” spróbował zniszczyć konstrukcję, by dostać się do rywala.

Zobacz ostatnie wywiady przed Clout MMA 4!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.