UFC

Poirier zapowiedział, co zrobi z mistrzem na UFC 302! Odpowiada na słowa Makhacheva

Dustin Poirier odpowiedział w najnowszym wywiadzie na słowa mistrza wagi lekkiej, Islama Makhacheva. Amerykanin zapowiedział, że brutalnie rozprawi się z Dagestańczykiem!

Dustin Poirier już w przyszłym tygodniu tanie przed najprawdopodobniej ostatnią szansą na zostanie mistrzem UFC. „The Diamond” zmierzy się z Islamem Makhachevem o koronę dywizji lekkiej. Dagestańczyk jest oczywiście zdecydowanym faworytem main eventu UFC 302.


Galę z walką Makhachev vs. Poirier w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na Was liczne bonusy. Za rejestrację i depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie w całości bez ryzyka!

Odbieram bonusy na UFC 302: Makhachev vs. Poirier!

TYPKURSYBUKMACHER
Islam Makhachev wygra walkę1.18Fortuna
Dustin Poirier wygra walkę4.95Fortuna

Poirier przed UFC 302: Znokautuję go!

„Diamentowy” jest bardzo dużym underdogiem przed kolejnym mistrzowskim starciem w karierze. Pewny siebie Islam Makhachev wyśmiewał jakiś czas temu próby duszenia gilotyną w wykonaniu Poiriera i zapowiedział, że skończy go przed czasem.

Sprawdź!  Islam Makhachev wyśmiewa na Twitterze Rafaela dos Anjosa! "Nie walczyłem z mistrzem, bo cały czas się wycofujesz."

Jak potoczy się nasza walka? Tak samo. Obalę go, on spróbuje gilotyny, zajdę mu za plecy i go skończę. Tyle. Może kiedyś kogoś podda gilotyną, ale nie będę to ja.

Dustin Poirier udzielił wywiadu Yahoo Sports, gdzie w kilku słowach odniósł się do tamtej wypowiedzi Dagestańczyka:

Znokautuję go. Padnie nieprzytomny, a sędzia będzie musiał mnie z niego ściągać – zapowiedział brutalne skończenie „Diament”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.