GROMDA

Szakal z Ruchu Chorzów zawalczy na GROMDA 17! Nowi bijocy wchodzą do gry

Już w przyszły piątek odbędzie się gala GROMDA 17, podczas której nie zabraknie mocnych debiutantów. W ringu 4×4 m i walce na gołe pięści zadebiutuje m. in. „Szakal” z Ruchu Chorzów!

W piątek 31 maja odbędzie się gala GROMDA 17: VABANK podczas której dojdzie do hitowego rewanżu o pas największej organizacji walk na gołe pięści. Mateusz Kubiszyn, czyli popularny „Don Diego” po raz kolejny stanie do obrony tytułu.

W pierwszej rzeszowski zawodnik rozbił Łukasza „Goata” Parobca, a tym razem przyjdzie mu się ponownie zmierzyć z Bartłomiejem Domalikiem. Popularny „Balboa” był rywalem „Don Diego” w historycznej, pierwszej walce mistrzowskiej.

GROMDA 17: Zaciąg nowych bijoków

Podczas gali 31 maja odbędzie się też specjalny turniej dla bijoków do 80 kg. W rozpisce nie zabraknie nowych zawodników, których GROMDA przedstawia w swoich social mediach.

Do ringu zawitają „MAJK”, „MACHINE” i „SZAKAL”. Ten ostatni, z ekipy Ruchu Chorzów, na pewno będzie mógł liczyć na duże wsparcie kibiców.

Surowi i prawdziwi… bez donosicieli, fajtłap i pyskatych kanalarzy. SZAKAL, MAJK oraz MACHINE wchodzą do gry! Śląski kibol, magiczny ulicznik i niemiecka maszyna do wyniszczenia. Ekipa podwyższonego ryzyka… wjeżdza VABANK.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.