FAME MMA

Norman Parke o formule walki z Piotrem Szeligą: „Od kiedy ten klaun ustala zasady?”

Już w poniedziałek odbędzie się pierwsza konferencja przed galą FAME 14, podczas której poznamy więcej szczegółów na temat nadchodzącego wydarzenia.

W jednym z pojedynków dojdzie do prawdziwego hitu. Piotr Szeliga stanie do walki z Normanem Parke. Przed ostatnim FAME 13 doszło pomiędzy nimi do konfrontacji i mocnej wymiany zdań. „Szeliemu” nie spodobały się słowa Irlandczyka i rzucił mu wyzwanie.

„Stormin” w wywiadach zapewnia, że to Polak jako pierwszy podszedł do niego i zaczął go prowokować. Nazwał Szeligę sterydziarzem i przyznał, że nie ma problemu i może zmierzyć się z freak fighterem. Ogłosił również, że chce jak najszybciej powrócić do klatki.

– Chcę rewanżu albo walki na FAME 14, może z kimś, kto za dużo gada. Zamknę mu gębę. Chcę walki, może inne organizacje mi to zapewnią, ale mam nadzieję, że FAME da mi szybką walkę. To nie musi być MMA, mogę na gołe pięści, albo w stójce w małych rękawicach – mówił zaraz po walce z „Popkiem”.

Norman Parke o formule walki z Piotrem Szeligą

Organizacja FAME postanowiła zestawić zawodników i ogłosiła, że pojedynek odbędzie się na dystansie 3 rund po trzy minuty oraz w formule K-1 w małych rękawicach. Ponadto do starcia ma dojść w klatce rzymskiej, która stał się prawdziwym hitem za sprawą walki Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula.

Sprawdź!  Szeliga zabrał głos po FAME 14: "Tak jak widzieliście, Norman dominował w każdej płaszczyźnie"

Wygląda jednak na to, że „Storminowi” nie do końca podobają się zasady pojedynku. Pod postem na Instagramie nazwał Szeligę klaunem i napisał:

Od kiedy ten klaun ustala zasady – oraz na swoim Instastory wyjaśnił, że to on jest na lepszej pozycji i dodał – Myślisz, że to on ustala zasady. Dzi*ka.

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Źródło: BetClic

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.