FAME MMA

Książulo zawalczy z Chajzerem na FAME 22?! Ogromna kasa na stole dla YouTubera!

Niewykluczone, że popularny YouTuber „Książulo” zdecyduje się jednak na freakową walkę! Propozycję walki z nim otrzymał dziennikarz Filip Chajzer.

Szymon Nyczke karierę na polskim YouTube zaczynał ponad 10 lat temu jako „Kolorowy”. Wówczas jego content opierał się na humorystycznych vlogach przedstawiające śmieszne sytuacje. Późniejszy „Książulo” tworzył coś w stylu stand-upu. Obecnie jego działalność w Internecie opiera się na testowaniu różnych lokali gastronomicznych. Dzięki zasięgom „Książula” uratowana od upadku została jedna z cukierni w Warszawie, a nie jeden lokalny punkt przeżywa renesans.

Książulo vs. Filip Chajzer na FAME 22?!

Jeszcze kilka miesięcy temu „Książulo” mówił, że odrzucił siedmiocyfrową kwotę za freakową walkę. Teraz temat występu w świecie freak fightów powrócił za sprawą konfliktu z Filipem Chajzerem.

Syn jednego z najpopularniejszych polskich prezenterów otworzył kebab Kreuzberg, który w kwietniu przetestował Nyczke. O ile część produktów mu posmakowała bardziej lub mniej, o tyle skrytykował on właściciela i pracowników za faworyzowanie influencerów. Ci mieli dostawać większe porcje, niż reszta klientów.

Sprawdź!  Trener Okniński o zaczepianiu Labrygi i Załęckiego: "Jest nikim, ale oni mogą..." [WIDEO]

Osoby z potężnymi zasięgami, jak właśnie „Książulo”, mogą lokalowi zrobić darmową reklamę. Chajzerowi nie spodobała się jednak recenzja, którą określił w jednym z wywiadów, jako „tak samo do du**, jak sam jej autor”. Później ponownie miało miejsce tzw. „Chajzerowanie”, gdyż pan Filip za swe słowa przeprosił.

„Nitrozyniak” ujawnił, że owa wypowiedź była próbą wywołania konfliktu i zapewnienia sobie miejsca w jednej z freakowych gal. W rozmowie z Przeglądem Sportowym prezenter i właściciel kebaba Kreuzberg potwierdził, iż negocjacje faktycznie mają miejsce. Ewentualny pojedynek pozwoliłby mu spłacić kredyt, który wziął na mieszkanie w Hiszpanii.

– Dostałem taką propozycję i aktualnie prowadzone są rozmowy. Walka Chajzer vs “Książulo” to byłby hit roku. Freak fighty to dla mnie coś zupełnie nowego i chciałbym spróbować w nich swoich sił, podobnie jak było to w przypadku mojego występu w “Tańcu z Gwiazdami”. Nic nie wiedziałem o tańcu, a bawiłem się fenomenalnie. Teraz będzie mniej grzecznie.

– Bardzo bym się cieszył, gdyby “Książulo” przyjął tę propozycję, bo dla obu nas byłoby to rozpoczęcie “od zera” we freak fightach, ale tak naprawdę dla mnie to nie byłaby walka z przeciwnikiem, a trochę walka o nowe życie. Musicie wiedzieć, że stawki są… spore. W jeden dzień spłaciłbym mój kredyt na mieszkanie w Hiszpanii, w której będę teraz mieszkać i to jest świetna motywacja. Mam nawet hasło walki miłośników kebaba po obu stronach barykady, nie obrzucaj mięsem w Internecie, wybierz sport!

Kanał Sportowy przekazał z kolei, że występ Chajzera ma być szykowany na galę FAME 22, która odbędzie się na PGE Stadionie Narodowym. Takie wydarzenie na pewno byłoby idealną sposobnością na klatkowy debiut „Książula”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.