Clout MMA

Pierwszy wywiad Mindy po Clout MMA 2. Analizuje porażkę z Labrygą [VIDEO]

Kamil Minda udzielił pierwszego wywiadu od czasu występu na Clout MMA 2. Poruszonych zostało wiele tematów, jak oczywiście jego porażka z Denisem Labrygą, czy kontrowersje z zakończeniem main eventu Omielańczuk vs Załęcki.

Fighter Akademii Sportów Walki Wilanów to prawdziwy weteran MMA, który mierzył się między innymi w FEN, czy Oktagon MMA. W tej drugiej organizacji Minda walczył nawet o pas wagi ciężkiej. Od kilku miesięcy trener Mirosław Okniński, jak i sam zawodnik mówili o jego przejściu do freak fightów. Kamil ostatecznie wylądował w Clout MMA, gdzie spotkał się z Denisem Labrygą.

Pojedynek, który miał miejsce w Płocku był niezwykle twardy. Choć „King Kong” nigdy wcześniej nie mierzył się na zasadach K-1 zdołał zaliczyć nokdaun na młodszym rywalu. Koniec końców walka zakończyła się przez kontuzję Mindy po 2. rundzie.

Kamil udzielił naszemu kanałowi Fansportu TV pierwszego wywiadu od tego czasu. Nie zabrakło oczywiście omówienia taktyki, jak i samego starcia z Labrygą. Można się spodziewać, że Minda pojawi się jeszcze w klatce Clout MMA, a sam zainteresowany wskazał też potencjalnego rywala!

Sprawdź!  Najman był bliski wygranej? Trener Rumniak: "Nie ujmuję zwycięstwa, ale tam była destrukcja"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.