Clout MMA

Kamil Minda komentuje kontrowersje w walce Denisa Załęckiego! Zaskakujące słowa po Clout MMA 2 [WIDEO]

Kamil Minda udzielił pierwszego wywiadu po porażce na gali Clout MMA 2. Podsumował swoją walkę oraz głośne kontrowersje w main evencie.

Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego zmierzył się z Denisem Labrygą. Obaj zawodnicy zaliczyli nokdauny, jednak to reprezentant WCA wyszedł z tego starcia zwycięsko. Minda, mimo że chciał walczyć dalej, doznał kontuzji oka, przez którą sędzia przerwał pojedynek.

W wywiadzie dla fansportu.pl „King Kong” miał okazję przeanalizować konfrontację z Labryga, a także zdradził, z kim chciałby zmierzyć się w kolejnym starciu. Nie mogło zabraknąć również tematu main eventu, czyli walki Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim.

Co ciekawe, Minda uważa, że ogromne kontrowersje mogą okazać się czymś pozytywnym, gdyż szum medialny dobrze się sprzedaje i zwiększa zainteresowanie, a o to właśnie chodzi we freak fightach:

– No tam padły nieczyste ciosy z obydwóch stron z tego, co słyszałem. Narobiło się szumu, a szum też dobrze się sprzedaje, więc chyba wyszło dobrze.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.