Clout MMA

Pierwsze słowa Pasternaka po Clout MMA. Skomentował faul na Denisie [WIDEO]

Michał Pasternak na gorąco skomentował walkę z Denisem Załęckim. „Wampir” zabrał też głos na temat swojego zachowania przy okazji faulu.

Popularny „Wampir” na ostatnią chwilę przyjął walkę z toruńskim „Bad Boyem” zastępując na Clout MMA 5 Amadeusza „Ferrariego”. Zgodnie z przewidywaniami Michał Pasternak odniósł wygraną nad Denisem, choć nie było to jednostronne widowisko.

Załęcki pokazał się z naprawdę dobrej strony i stawiał opór „Wampirowi”. Zdaniem niektórych kibiców wygrywał nawet pojedynek, który zakończył się decyzją techniczną. W ostatniej rundzie Denis oberwał przypadkowym palcem w oko, po którym Pasternak zasypał go gradem ciosów.

Michał Pasternak po Clout MMA 5

Popularny „Wampir” udzielił po walce wywiadu Fansportu TV, gdzie zabrał głos na temat swojego występu przeciwko „Bad Boyowi”. Pasternak zabrał głos na tematu faulu i przyznał, że jego zachowanie wynikało z doświadczenia. Dopóki sędzia nie przerywa walki, on nie przestaje atakować.

Pełną wypowiedź Michała znajdziecie poniżej.

Sprawdź też inne wywiady po Clout MMA 5!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.