FAME MMA

Piątkowska pod wrażeniem walki Pasuta: „Jakie on pokazał serce. Wyglądał, jakby się zderzył z pociągiem”

Ewa Piątkowska wspólnie z trenerem Mirosławem Oknińskim ponownie pojawiła się w studio FANSPORTU TV, gdzie miała okazję omówić sobotnią galę FAME 18.

Podczas gali odbyło się wiele emocjonujących pojedynków i nie brakowało niespodzianek. Duże wrażenie na kibicach zrobił Robert Pasut, który, mimo że poniósł porażkę z „Dzinoldem” to pokazał wielkie serce do walki i bił się do samego końca.

„Sutonator” przyjmował na głowę potężne kolana oraz wiele czystych ciosów. Udowodnił jednak, że jest odporny na ciosy i przetrwał do decyzji sędziowskiej. Po walce trafił do szpitala, a kolejnego dnia na wywiadach można było zobaczyć jego zmasakrowaną twarz.

Piątkowska zdradziła, że nie była zainteresowana tym pojedynkiem, jednak ostatecznie go obejrzała i nie żałuje. Przyznała, iż właśnie takie freak fighty lubi oglądać, gdzie mimo braku techniki zawodnik pokazał ogromny charakter:

– Właśnie takie walki uwielbiam. Tam techniki nie było dużo, ale jakie on pokazał serce. Jak on wyglądał po tej walce, jakby się zderzył z pociągiem. Mimo to walczył do końca, to uwielbiam. Najgorsza walka była pierwsza, mogło jej nie być, tak jak nie było ostatniej. Tam się nic nie działo. Jak ktoś nic nie umie, ale pokazuje, że chce to 100 procent dla takiej osoby.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.