Bellator MMABez kategoriiKSW

Paul Daley wolnym zawodnikiem. Anglik zainteresowany występami w KSW

W swojej relacji na Instagramie  weteran mieszanych sztuk walki Paul Daley (43-17-2) ogłosił, że jest aktualnie wolnym zawodnikiem i oznaczył kilka organizacji, z którymi chciałbym się związać. Wśród nich zgłosiła się federacja KSW.

W przeszłości szefowie polskiej organizacji często wyrażali swoje zainteresowanie Anglikiem oraz były prowadzone rozmowy, aby Daley mógł walczyć w KSW w ramach kontraktu z Bellatorem. Wielu kibiców chciało, aby Paul zmierzył się z mistrzem federacji KSW w wadze półśredniej Roberto Soldicem (18-3), jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Paul „Semtex” Daley jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem MMA. Na swoim koncie ma stoczonych ponad 60 pojedynków. Jest on znany z niezwykle widowiskowego stylu walki. Był związany z takimi organizacjami jak: UFC, Cage Warriors czy Strikeforce. Od 2015 roku był związany z organizacją Bellator, gdzie stoczył 13 starć. W ostatnim boju na gali z numerem 257 po świetnej potyczce pokonał Sabaha Homas’ego (15-9).

„Porozmawiajmy. Wolny agent. @oscardelahoya, @triller, @jakepaul, @ksw_mma, @martinlewandowski, @bareknucklefc, @davidfeldman, @sugarraysefo, @pflmma, @onechampionship, @yodchatri, @bellatormma.”

źródło: Instagram/Paul Daley

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *