UFC

Kolejna walka Mateusza Gamrota na horyzoncie! Pojawiły się pierwsze informacje

Mateusz Gamrot zdradził, że są już pierwsze informacje odnośnie jego kolejnej walki w oktagonie. Były mistrz KSW nie zamierza tracić czasu i chce stoczyć w tym roku jeszcze kilka pojedynków.

Gamer zadebiutował w UFC w październiku 2020 roku, niestety poniósł pierwszą porażkę w karierze. Po wojnie z Guramem Kutateladze sędziowie niejednogłośnie jako zwycięzcę wskazali fightera z Gruzji.

Kolejny pojedynek stoczył w kwietniu i tym razem w drugiej rundzie znokautował wyżej notowanego w rankingach Scotta Holtzmana. Fighter zgarnął nawet bonus za występ wieczoru.

Po wygranej zapowiedział, że chciałby w tym roku stoczyć jeszcze dwie/trzy walki, a do oktagonu planuje wrócić w czerwcu lub lipcu – Wracam z urlopu i od razu chcę też wrócić do reżimu treningowego i chciałbym kolejną walkę. Chciałbym kuć żelazo, póki gorące. Nie mam zamiaru robić dłuższych przerw. Czuję się bardzo dobrze – powiedział.

Gamer po ostatniej walce wraz z rodziną udał się na wakacje. Zawodnik zdradził, że wraz z powrotem do Polski pojawiły się informacje o kolejnym pojedynku. Na ten moment nie wiadomo z kim może zmierzyć się Mateusz Gamrot. Zawodnik podał już jednak nazwiska rywali, z którymi chciałby stanąć do walki.

Sprawdź!  Dan Hardy chce zwolnienia z kontraktu z UFC. Anglik pragnie powrócić do startów na galach w Japonii

Dajcie mi szybko kolejny pojedynek. Jestem głodny walk i jestem gotowy. Darzę go ogromnym szacunkiem, ale chciałbym w następnej walce zmierzyć się z Nasratem Haqparastem. Wiem, że to będzie dobra walka – powiedział na konferencji.

To nie jedyny przeciwnik, jakim jest zainteresowany Polak. Kilka dni później ktoś zaproponował zestawienie Gamera z Drew Doberem, a były mistrz KSW potwierdził, że jest otwarty na taką walkę. Kibice jednak najbardziej chcieliby zobaczyć pojedynek z przyjacielem Khabiba Nurmagomedova.

Niedawno Islam Makhachev przyznał, że nikt nie chce z nim walczyć, a zawodnicy z top 15 odrzucają oferty. Z Dagestańczykiem nie chciał zmierzyć się Rafael dos Anjos, Paul Feder i Dan Hooker. Swoją gotowość zgłosił natomiast Mateusz Gamrot.

Na kolejne bardziej szczegółowe informacje o walce będziemy musieli jeszcze poczekać. Niema jednak wątpliwości, że zobaczymy ciekawe zestawienie, które dostarczy kibicom wielu emocji.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *